Sacensības 05.11.2022 17:50

ZRHK Dobele/DSS piekāpjas RPI-S, mājas spēlēs divi zaudējumi

940A9359

Piektdien un sestdien aizvadītas trīs spēles Latvijas čempionāta vīriešiem ietvaros Dobelē, Salaspilī un Vaiņodē  – viena spēle 1. līgā un divas spēles virslīgā. RPI-S komandai izdodas gūt uzvaru pār ZRHK Dobele/DSS. Salaspils un HK Vaiņode komandām mājas spēlēs zaudējums.

  • Piektdien pie sevis viesos Dobeles jaunatnes attīstības komanda uzņēma RPI-S handbolistus. Abām komandām šī jau bija otrā kopīgā spēle. 15. oktobrī RPI-S komanda piekāpās ZRHK Dobele/DSS handbolistiem ar piecu gūto vārtu pārsvaru (29:34), savukārt piektdien tika aizvadīta atbildes spēle, kurā RPI-S komandai izdevās gūt uzvaru savā pusē. Spēle noslēdzās ar rezultātu 22:30.

ZRHK Dobele/DSS – RPI-S 22:30 (12:16)

ZRHK Dobele/DSS – Artis Laimīte 4, Artis Peškovs 4, Kevins Plaunovs 3, Anrijs Turiks 3, Raimonds Kursišs 2, Raitis Kursišs 1, Deivids Balevics 1, Aleksis Smokro 1, Ričards Birulis 1, Divs Rozenfelds 1, Klāvs Erbs 1.

RPI-S – Mārtiņš Savickis 8, Edgars Korzāns 7, Romualds Akimovs 6, Andris Strazds 5, Iñigo Aranguren Garralda 3, Andrejs Mežals 1.

  • Sestdien, dienas pirmā spēle virslīgā aizvadīta Salaspilī. Laukumā viens otram stājās pretim Salaspils un MSĢ komandas. Spēles noslēgumā rezultāts 22:38, mājiniekiem uzvaru atdodot MSĢ handbolistiem. Rezultatīvākie vārtu guvēji Salaspils handbolistu pusē Ivars Brics un Kaspars Luksis ar 5 gūtiem vārtiem, bet MSĢ pusē Rauls Erlends Serafimovičs ar 9 gūtiem vārtiem. Šī komandām bija pirmā kopīgā spēle, savukārt atbildes spēle gaidāma 11. decembrī.

Arnolds Straume, MSĢ galvenais treneris: “Šodien spēlējām labi, bet neesmu līdz galam apmierināts ar jauno spēlētāju darbību. Nav līdz galam uzķēruši spēles ritmu. Jāatzīmē, ka vairāki mūsu spēlētāji ir satraumējušies un spēlē pēc savainojamiem, tā kā komandas spēlē un tās ritmā mums ir daudz ko uzlabot. Sezonas gaitā mēs to noteikti sakārtosim!”

MSĢ komandas spēlētājs Rauls Erlends Serafimovičs: “Šī spēle mums kā komandai atvēra acis, pie kā mums ir jāpiestrādā gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Maksimāli jāsamazina tehniskās kļūdas. Patīkami ir uzvarēt pretinieku izbraukuma spēlē. Prieks par puišiem, kas tiešām parādīja, ka vēlas spēlēt un cīnīties laukumā. Gribu arī uzteikt Ilvara Reinholda labo spēli vārtos, kura mums ļāva ar drošu pārsvaru uzvarēt Salaspili. Sezona ir gara, mēs nedomājam atslābt, turpināsim trenēties un gatavojamies nākamajai spēlei.”

MSĢ komandas spēlētājs Jevgēņijs Rogonovs: “Pirmajā puslaikā labi izdevās ātrie un pusātrie uzbrukumi, ļaujot mums jau iegūt pārsvaru pār pretinieku. Otro puslaiku uzsākām ar ļoti labu aizsardzību un vārtsargu sniegumu. Spēles 15. minūtē bija ielaisti tikai divi vārti un ar to mums arī pietika, lai iegūtu pozitīvu iznākumu.”

Salaspils – MSĢ 22:38 (13:19)

Salaspils – Ivars Brics 5, Kaspars Luksis 5, Rainers Gailums 3, Artūrs Kļaviņš 3, Krists Vidzis 2, Eduards Malahovs 2, Kristiāns Strautnieks 1, Igors Ignatjevs 1.

MSĢ – Rauls Erlends Serafimovičs 9, Mārtiņš Misulis 7, Valdis Kalniņš 6, Jevgeņijs Rogonovs 5, Leno Daniels Kazlovskis 4, Emīls Vilsons 2, Huga Gūtmanis 2, Endijs Šnepsts 2, Ričards Jānis Liepiņš 1.

  • Dienas noslēgumā spēle aizvadīta Vaiņodē, laukumā spēkiem mērojoties HK Vaiņode un ASK Zemessardze/LSPA handbolistiem. Sīva cīņa, bet rezultātā uzvaras laurus plūca ASK Zemessardze/LSPA vien ar vienu gūto vārtu pārsvaru (23:24). Vārtu pārsvaru spēles beigās izšķīra pēdējās sekundēs ASK Zemessardze/LSPA handbolista Gunāra Liepiņa izpildītais rezultatīvais metiens vārtos. Spēle teju noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu, zemessargu gūtā noraidījuma spēles pēdējā sekundē un Vaiņodes komandas iegūtās iespējas izpildīt 7m metienu dēļ, taču diemžēl tas bija neveiksmīgs.

Zigmunds Mickus, HK Vaiņode treneris: “Bija baudāms handbols abu komandu izpildījumā. Pietrūka veiksme un pacietība. 45. minūtē apstājās mūsu uzbrukums. Tas arī bija viens no galvenajiem iemesliem kāpēc zaudējām. Protams, arī noraidījumi spēles beigās. Abas komandas bija pelnījušas uzvarēt. Paldies spēlētājiem par cīņassparu!”

ASK Zemessardze/LSPA spēlētājs Roberts Rancāns: “Šodienas spēlē pret Vaiņodi neparadījām savu labāko sniegumu, bet spēles beigās spējām nolikt liekās emocijas malā un nospēlēt līdz galam. Jāuzteic Gunārs Liepiņš, kas aukstasinīgi nospēlēja tieši spēlēs beigās un, protams, Kaspars Piševs, kurš pašaizliedzīgi sargāja mūsu vārtus. Paldies Vaiņodes komandai par saspringto un emocijām bagāto spēli!”

HK Vaiņode – ASK Zemessardze/LSPA 23:24 (11:13)

HK Vaiņode – Oskars Pāvils 8, Deniss Pumpurs 6, Rihards Plūme 3, Gatis Taujēns 2, Matīss Mickus1, Ainārs Pāvils 1, Nauris Sproģis 1, Jānis Orlovs 1.

ASK Zemessardze/LSPA – Gunārs Liepiņš 7, Gints Greikšs 6, Ričards Jablonskis 5, Roberts Rancāns 2, Dmitrijs Lubgāns 1, Roberts Zvejnieks 1, Harijs Sudmalis 1, Dmitrijs Petuhovs 1.