Sīkdatņu politika

SĪKDATŅU VEIDI UN IZMANTOŠANAS MĒRĶIS

1. Lai palīdzētu analizēt interneta vietnes www.handball.lv izmantošanu, t.sk., lai izprastu apmeklētāju darbības interneta vietnē www.handball.lv, un tādējādi ļautu uzlabot un izveidotu lietotājiem ērtāku interneta vietni un uzlabotu tās darbību, LHF (Latvijas Handbola Federācija) izmanto interneta analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google Analytics rīks, un kura lietošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.

2. Sīkdatnēs tiek apkopota informācija par to, kā Jūs izmantojat interneta vietni www.handball.lv. Šim nolūkam tiek apkopota standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese) un anonīma informācija par Jūsu darbībām interneta vietnē. 3. Lai katrā vietnes apmeklējuma reizē nevajadzētu atkārtoti prasīt Jūsu piekrišanu, Jūsu ērtībai LHF (Latvijas Handbola Federācija) izmanto arī sīkdatnes, lai reģistrētu, vai Jūs esat piekritis (vai nē) tam, ka vietnē www.handball.lv izmantojam sīkdatnes.


SĪKDATŅU DATU IZMANTOŠANA UN UZGLABĀŠANA

4. Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem Google minēto informāciju izmantos, lai LHF (Latvijas Handbola Federācija) vajadzībām izvērtētu, kā Jūs lietojat interneta vietni, un lai sagatavotu pārskatus par lietotāju aktivitātēm vietnē.

5. LHF (Latvijas Handbola Federācija) sīkdatnes neizmantos un to neļaus darīt nevienai trešai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu identificējamu personas informāciju par interneta vietnes www.synottiphandball.lv apmeklētājiem.

6. Pēc LHF (Latvijas Handbola Federācija) pieprasījuma pirms saņemtās informācijas saglabāšanas Google Inc. to padarīs anonīmu, dzēšot jūsu IPv4 adreses pēdējo oktetu, un IPv6 adreses pēdējos 80 bitus atmiņā iestata uz nulli.

7. Apkopotā informācija tiks nosūtīta un uzglabāta Google Inc. serveros, kas atrodas daudzās valstīs visā pasaulē. Informācija var tikt apstrādāta serverī, kas neatrodas Latvijā vai Eiropas Savienībā.


ATTEIKŠANĀS NO SĪKDATNĒM

8. Jūs varat atteikties izmantot Google Analytics sīkdatnes, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.

9. Tāpat Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci. Vairāk lasiet http://www.allaboutcookies.org/.


POLITIKAS GROZĪJUMI

10. LHF (Latvijas Handbola Federācija) sīkdatņu politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta. LHF (Latvijas Handbola Federācija) sīkdatņu politikas izmaiņas publicēs www.handball.lv interneta vietnē, sniedzot īpašu paziņojumu par izmaiņām. Sīkdatņu politikas iepriekšējās versijas LHF (Latvijas Handbola Federācija) uzglabās arhīvā, lai Jūs nepieciešamības gadījumā varētu tās pārskatīt.