EHF European Cup Sacensības 08.12.2020 20:58

“Tenax” nedēļas nogalē aizvadīs divas EHF Eiropas kausa spēles Dobelē

1607453939.jpg

Nedēļas nogalē, piektdien un sestdien, Latvijas handbola čempioni Dobeles “Tenax” aizvadīs Eiropas Handbola federācijas (EHF) Eiropas kausa 3. kārtas spēles pret Krievijas handbola klubu “Neva SPb”. Komandas savstarpēji vienojušās, ka abas šīs kārtas spēles notiks Dobelē, lai mazinātu riskus, kas saistīti ar Covid-19 vīrusa izplatību.

Dobeles “Tenax” pret Sanktpēterburgas “Neva SPb” aizvadīs spēles:

  • piektdien, 11. decembrī, pulksten 19.30;
  • sestdien, 12. decembrī, pulksten 17.00.

Saistībā ar izsludinātajiem ierobežojumiem un ārkārtas situāciju valstī šīs spēles notiks bez skatītājiem klātienē, taču būs pieejamas video translācijas, kuras skatītājiem būs iespēja vērot DELFI Sports, kā arī Dobeles “Tenax” Youtube kontā.

Jau iepriekš informējām, ka 25. novembrī tika noskaidroti Dobeles “Tenax” pretinieki EHF Eiropas kausa 3. kārtā. Izlozēta tika komanda “Neva SPb”. Šī ir komanda no Sanktpēterburgas, kas šobrīd atrodas otrajā vietā Krievijas handbola superlīgas turnīra tabulā ar kopumā aizvadītām 13 spēlēm, no kurām 10 spēlēs gūta uzvara, divos mačos spēlēts neizšķirti, bet vienā spēlē piedzīvots zaudējums.

Dobeles “Tenax” galvenais treneris Sandris Veršakovs komentē: “Izlozē mums trāpījies spēcīgs pretinieks, bet tas nekas – gatavosimies, trenēsimies un dosimies cīņā.” Viņš arī norādīja, ka šājā laikā svarīgi ir izplānot spēļu organizatorisko pusi, lai varētu tās droši aizvadīt.

Saites uz plānotajām video tiešraidēm:

Foto: Andris Pintāns/Dobeles “Tenax”