EHF European Cup Sacensības 15.11.2019 22:00

“Tenax Dobele” savā laukumā uzņems Rumānijas bronzas medaļnieci

vershakovsvershakovs232.jpg

Šovakar Dobeles sporta centrā EHF Izaicinājuma kausa 3. kārtas pirmajā spēlē Latvijas čempione “Tenax Dobele” spēkosies ar Rumānijas čempionāta trešo spēcīgāko komandu “Potaissa Turda”. Mača sākums pulksten 17:00! Atbalstīsim mūsējos klātienē! 

“Tenax Dobele” pirmā pretiniece EHF Izaicinājuma kausā bija Luksemburgas komanda “Dudelange”, kuru ikdienā pārstāv arī Latvijas handbolists Toms Lielais. Latvijas komanda aizvadīja divas labas spēles, abās izcīnīja uzvaras (27:24, 28:24), kā rezultātā nemaz lielas problēmas divu spēļu summā neradās, un Latvijas komanda soļoja tālāk un gaidīja savu nākamo pretinieci šajā turnīrā. 

Par to kļuva Rumānijas komanda “Potaissa Turda”. Šī vienība pagājušās sezonas Rumānijas spēcīgākajā čempionātā ieņēma trešo vietu. Regulāro sezonu “Potaissa Turda” noslēdza ar 16 uzvarām, četriem neizšķirtiem, sešiem zaudējumiem un ceturto vietu, bet izslēgšanas turnīrā bronzas sērijā “Potaissa Turda” abās spēlēs pieveica “CSM Bucuresti”.

Šajā sezonā vismaz pagaidām “Potaissa Turda” komanda spēlē vēl labāk. Deviņās spēlēs septiņas uzvaras, viens neizšķirts un viens zaudējums, kas turnīra tabulā dod otro vietu aiz Rumānijas handbola granda “Dinamo Bucuresti”. Šī komanda Rumānijas spēcīgākajā čempionātā uzvarējusi pēdējos četros gados pēc kārtas. Rumānijas augstākajā līgā kopumā startē 14 komandas. 

“Potaissa Turda” komanda EHF Izaicinājuma kausā pirms nokļūšanas līdz cīņai pret “Tenax Dobele” spēles nav aizvadījusi, jo bija izsētā komanda pēc reitinga, kā rezultātā jau bija garantējusi vietu šajā kārtā. Attiecīgi favorītu stausā šajā spēlē ir Rumānijas komanda, taču Dobeles vienības nometnē pirms spēles kopumā valda laba atmosfēra. 

“Par pretiniekiem nemaz tik daudz informācijas nav. Tik, cik redzējām dažos viņu spēļu ierakstos. No tiem uzreiz ir redzams, ka Rumānijas komanda ir ļoti spēcīga. Mūs sagaida nopietns pārbaudījums. Es domāju, ka mūsu pluss ir tāds, ka esam ļoti saliedēta komanda. Kolektīvs, kurš nekad nepadodas, lai arī kas nebūtu noticis. Mūsu mērķis ir nemainīgs katrā mačā. Uzvara! Un tajā pašā laikā parādīt arī cienīgu spēli,” tā pirms mača sarunā ar LHF izteicās “Tenax Dobele” handbolists Oskars Arājs. 

Mača sākums pulksten 17:00. Tiešraidē šo spēli demonstrēs arī portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā. Atbildes spēle Rumānijā notiks 24. novembrī.