EHF European Cup Sacensības 14.11.2019 22:00

Arājs: “Līdzjutēji Dobelē ir kā astotais spēlētājs laukumā”

oskarsasasda.jpg

Latvijas čempione “Tenax Dobele” sestdien aizvadīs vienu no pēdējā laika svarīgākajiem mačiem. EHF Izaicinājuma kausa turnīra 3. kārtas pirmajā spēlē Dobeles sporta centrā mūsējie tiksies ar Rumānijas komandu “AHC Potaissa Turda”. Pirms mača sarunā ar LHF savu komentāru sniedzis Dobeles handbolists Oskars Arājs. 

“Par pretiniekiem nemaz tik daudz informācijas nav. Tik, cik redzējām dažos viņu spēļu ierakstos. No tiem uzreiz ir redzams, ka Rumānijas komanda ir ļoti spēcīga. Mūs sagaida nopietns pārbaudījums. Pēdējā laikā vairāk strādājām pie aizsardzības. Uzbrukumā savukārt treniņos vairāk notika darbs pie tīrās taktikas,” savu komentāru pirms gaidāma mača sniedz kreisās malas spēlētājs Oskars Arājs. 

Viens no līderiem arī neslēpa, ka sajūtas pirms šādām spēlēm ir citādākas. “Nevaru atbildēt par visiem spēlētājiem, bet man ir tāds patīkams satraukums. Tāds tas principā ir vienmēr pirms šāda līmeņa spēlēm. Es domāju, ka mūsu pluss ir tāds, ka esam ļoti saliedēta komanda. Kolektīvs, kurš nekad nepadodas, lai arī kas nebūtu noticis. Mūsu mērķis ir nemainīgs katrā mačā. Uzvara! Un tajā pašā laikā parādīt arī cienīgu spēli,” turpina Arājs. 

Oskars atzīmēja to, ka mājas spēlē liela nozīme būšot “Tenax Dobele” komandas līdzjutējiem. “Manuprāt, skatītāji Dobelē ir kā astotais laukuma spēlētājs.Skatītāji dod mums ļoti lielu atbalstu. Man negribas tagad mētāties ar kaut kādiem solījumiem, bet skaidrs ir viens, ka mēs laukumā cīnīsimies un atdosim visus spēkus, lai gūtu uzvaru un iepriecinātu mūsu līdzjutējus.”

Pirmā spēle starp Latvijas un Rumānijas komandām notiks sestdien, 16. novembrī, Dobeles sporta centrā. Mača sākums pulksten 17:00. Tiešraidē šo spēli demonstrēs arī portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā. Atbildes spēle Rumānijā notiks 24. novembrī.

Foto: Ernest Ferrari