EHF European Cup 28.11.2021 18:16

ZRHK Tenax nepārvar grieķu ‘barjeru’

grieķija

Šovakar, Grieķijas pilsētā Salonikos, ZRHK Tenax Dobele piedzīvoja otro zaudējumu EHF Eiropas Kausa 3. kārtas spēlē pret A.C.PAOK – 29:24. Divu spēļu summā mīnuss – 8, kas nozīmē, ka dobelnieki nākamajai kārtai nekvalificējas.

Arī otro spēli abas komandas sāka, spēlējot līdzīgi, un līdz pat spēles 17. minūtei rezultāts auga pakāpenisku, pēc tam A.C. PAOK veica 4:0 izrāvienu, un panāca 11:7. Līdz pirmā puslaika beigām, dobelniekiem izdevās rezultāta starpību mazliet samazināt un atpūta doties ar -2, 11:13. Tomēr visiem bija skaidrs, ka divu spēļu summā, tas ir mīnuss pieci un otrajā puslaikā komandai priekšā grūta cīņa. Otrā puslaika sākumā ZRHK Tenax Dobelei komandai rezultātu izdevās izlīdzināt – 13:13. Tas bija vienīgais spēles moments otrajā puslaikā, kad grieķiem rezultātā bijām tik tuvu. Turpinājumā A.C.PAOK spēlēja pārliecinoši, un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 29:24.  ZRHK Tenax Dobele komandas sastāvā rezultatīvākie spēlētāji ar sešiem gūtajiem vārtiem bija Ņikita Pančenko un Andis Ērmanis, bet Nilam Kreicbergam trīs gūti vārti.

ZRHK Tenax Dobele – A.C. PAOK                              24:29 (11:13)
ZRHK Tenax Dobele – Pančenko 6, Ērmanis 6, Kreicbergs 3, Politers 2, Arājs 2, Tuminskis 1, Šuleiko 1, Juzups 1, Kurzemnieks 1, Lībergs 1
A.C.PAOK – Seirekidis 6, Meduric 4, Misaildis 4, Stojanovic 3, Papazoglou 3, Karagiozpouios 2, Nikolaidis 2, Apostolou 1, Kavousanakis 1, Tzortzinis 1, , Triantafyllidis 1, Gioranidis 1