EHF European Cup 21.10.2023 17:51

“ZRHK Tenax Dobele” zaudē ceļazīmi uz Eiropas Kausa trešo kārtu

20231021_TENAX_LEOTAR_EIHVALDE-4

Šovakar Dobelē izšķirošajā Eiropas Kausa kvalifikācijas otrās kārtas spēlē Latvijas čempionvienība “ZRHK Tenax Dobele” ar 26:29 zaudēja Bosnijas un Hercegovinas iepriekšējās sezonas trešajai spēcīgākajai komandai “RK Leotar”, tādējādi nespējot kvalificēties nākamajai kārtai.

Iepriekšējā sestdienā “ZRHK Tenax Dobele” izbraukumā jau tikās ar bosniešiem, kur piedzīvoja zaudējumu ar -2 (22:24).

Šajā spēlē ar diviem precīziem metieniem “ZRHK Tenax Dobele” pirmajā spēles minūtē panāca 2:0, bet četras minūtes vēlāk “RK Leotar” jau bija atbildējuši ar to pašu (2:2). Pēcāk spēles gaitu vadīja viesu komanda. 25. minūtē dobelnieki rezultātu izlīdzināja (10:10), pirms puslaika beigām vēl reizi panāca neizšķirtu (11:11), taču pārtraukumā devās ar -2 (11:13).

Arī otrajā puslaikā virsroka Bosnijas un Hercegovinas klubam. 47. minūtē Kārlis Krūmiņš panāca minimālo deficītu (19:20), bet nepilnu minūti vēlāk Māris Veršakovs to likvidēja (20:20). 54. minūtē “RK Leotar” atgriezās vadībā, bet izšķirošo pārsvaru panāca trīs minūtes pirms spēles beigām. Noslēgumā Dobeles vienība pretiniekam piekāpās ar rezultātu 26:29.

Deviņus no 11 metieniem realizēja Māris Veršakovs. Ar 100% efektivitāti trīs reizes pretinieku vārtsargu pārspēja Egils Politers. Trīs vārtu guvums arī Oskara Arāja un Linarda Usāna kontā.

ZRHK Tenax Dobele – RK Leotar 26:29 (11:13)

ZRHK Tenax Dobele – Māris Veršakovs 9/11, Egils Politers 3/3, Oskars Arājs 3/4, Linards Usāns 3/6, Kārlis Krūmiņš 2/2, Ņikita Pančenko 2/3, Nils Kreicbergs 2/5, Guntis Piļpuks 1/1, Ričards Juzups 1/3