Virslīgā sievietēm uzvaras izcīna “REIR Dobele” un “Salaspils SS”

Šodien Latvijas handbola Virslīgā sievietēm notika divas spēles, kurās pie uzvarām tika “REIR Dobele” un “Salaspils SS” komandas, attiecīgi pārspējot “Stopiņu NHK” un “Jēkabpils” vienības.

“REIR Dobele” savu spēku apliecināja jau čempionāta pirmajā spēlē, kad ar 31:13 sagrāva uz Dobeli septiņu spēlētāju sastāvā atbraukušo LSPA. Tagad Dobeles komanda devās uz Jēkabpili pie pagājušās sezonas čempionēm.

“Jēkabpils” nedaudz labāk iesāka maču (3:1), taču “REIR Dobele” ātri atguvās un drīz bija priekšā ar 5:4. Puslaika gaitā Dobeles pārsvars vairākas reizes sasniedza četrus vārtus, tomēr pēc 30 minūtēm uz tablo bija 18:15. Otrajā puslaikā “Jēkabpils” vairākas reizes pietuvojās līdz vieniem vārtiem, tostarp 52 sekundes pirms mača beigām pēc Simonas Ārmanes vārtiem (30:31). Punktu pielika Anna Aleksa Stankeviča, un “REIR Dobele” uzvarēja ar 32:30.

Rezultatīvākā uzvarētājām ar 12 vārtiem bija jau pieminētā Stankeviča, kura šajā mačā izpildīja 25 metienus. Laura Ņeverovska uzvarā pievienoja astoņus vārtu guvumus. “Jēkabpilij” ar 24 metienu palīdzību 13 vārtus guva Simona Ārmane, bet Gita Kaulakane pievienoja deviņus.

Otrajā spēlē “Salaspils SS” savā laukumā uzņēma “Stopiņu NHK”. Mača pirmajā puslaikā vairākas reizes vadībā pabija abas komandas, bet nogriezni ar plus viens noslēdza Salaspils – 17:16. Otrajā puslaikā komandas apmainījās ar nelieliem izrāvieniem, bet izšķirošo veica mājinieces, kad puslaika vidusdaļā guva četrus vārtus pēc kārtas (28:23).

Arī pēc šāda pavērsiena “Stopiņu NHK” samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (31:32), taču ne vairāk. Galarezultātā “Salaspils SS” uzvara ar 33:31. Rezultatīvākā uzvarētāju sastāvā ar 11 vārtiem bija Dace Potapova, desmit pievienoja Renāte Salmane, bet septiņus guva Agrita Bērtiņa. “Stopiņu NHK” rindās pa 11 vārtiem guva Elza Seržante un Ivita Asare.