Virslīgā sievietēm “Latgols” droši uzvar Salaspilī

Viena spēle šajā vakarā notika arī Latvijas handbola Virslīgā sievietēm, un Ludzas “Latgols” nospēlēja ļoti labu maču viesos pret “Salaspils SS” komandu, galarezultātā izcīnot drošu uzvaru ar rezultātu 32:22.

“Latgolam” šī bija otrā spēle sezonā. Pirmajā mačā ludzānietes savā laukumā pat nedaudz negaidīti ar 21:27 zaudēja LSPA komandai. “Salaspils SS” tikmēr bija izcīnījusi divas uzvaras divās spēles, kopā ar “REIR Dobele” komandu atrodoties čempionāta līderpozīcijās.

Lai arī mača ievadā vairākas reizes ar divu vārtu pārsvaru vadībā izvirzījās Salaspils handbolistes, 14. minūtē pēc Madaras Cibuļskas vārtu guvuma plus trīs jau bija ludzānietēm – 7:4. “Salaspils SS” pieprasīja pārtraukumu, taču tas nedeva cerēto rezultātu. “Latgols” arī puslaika atlikušo daļu aizvadīja labāk, 30 minūtes noslēdzot pie komfortabla 17:8.

Otrā puslaika pirmās divas ar pusi minūtes ar 3:1 uzvarēja “Latgols” komanda, lielā mērā vairs pretiniecēm neatstājot cerības cīņā par uzvaru – 20:9. Turpinājumā “Salaspils SS” guva trīs vārtus pēc kārtas (12:20), taču “Latgols” spēja atbildēt. Izskaņā intrigas par uzvarētāju šajā spēlē nebija, un “Latgols” svinēja panākumu ar 32:22.

Ludzas komandas sastāvā lielisku spēli aizvadīja Madara Cibuļska, kura šajā mačā pa vārtiem meta 17 reizes un guva 12 vārtus. Linda Krole guva četrus vārtus, bet pa trim pievienoja Inese Strogonova un Marija Dergačeva. “Salaspils SS” rindās Linda Borisanova un Sindija Siliņa guva pa pieciem vārtiem, savukārt četri vārti Renātei Salmanei.