“Vaiņode” izcīna šosezon ceturto uzvaru SynotTip Virslīgā

Itin sekmīgi jauno SynotTip handbola Virslīgas sezonu turpina “Vaiņode”, kas šovakar guva jau ceturto uzvaru šajā sezonā, otrajā puslaikā salaužot “ASKLSPA” pretestību un svinot panākumu ar rezultātu 30:24.

Mača ievadā līdz 3:3 komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, taču tad sekoja “Vaiņodes” komandas trīs vārtu izrāviens – 6:3. Ja “Vaiņodei” uzbrukumā īpaši izcēlās Oskars Pāvils, tad “ASK/LSPA” viena izteikta līdera nebija, bet komanda rezultāta starpību vienalga spēja sadeldēt līdz 8:9.

Interesanti, ka uzreiz pēc tam tieši Oskars Pāvils guva divus vārtus pēc kārtas, un tieši ar viņu pirmajā puslaikā “ASK/LSPA” komanda aizsardzībā nespēja tikt. Situācija pēc 30 minūtēm mājiniekiem gan nebija bezcerīga, jo rezultāta tablo vēstīja vien 15:13 par labu “Vaiņodes” handbolistiem.

Otrā puslaika sākumdaļā pa diviem četrus vārtus viesu labā guva Ainārs un Oskars Pāvili, un viesi atkal ieguva nedaudz drošāku pārsvaru (19:15). “ASK/LSPA” vairs šajā spēlē ne reizi netika tuvāk par diviem vārtiem. “Vaiņode” mača izskaņā demonstrēja pārliecinošu sniegumu un galarezultātā pat izcīnīja pāŗliecinošu uzvaru ar 30:24.

Iepriekš jau pieminētais Oskars Pāvils bija labākais spēlētājs uzvarētāju sastāvā ar 14 gūtiem vārtiem. Deniss Pumpurs un Kristers Plūme guva pa četriem vārtiem. “ASK/LSPA” sastāvā šajā vakarā Rihards Kristers Ozols izcēlās sešas reizes, Andris Vītols guva piecus vārtus, bet Kristiāns Ingus Jonuška izcēlās četras reizes.