Federācija Sacensības 06.10.2022 10:00

Uzvaras ASK un Ogres handbolistiem

940A9585

Vakar divas spēles norisinājās handbola virslīgā vīriešiem. HK Ogre/Hydrox savā laukumā uzņēma Salaspils handbolistus, savukārt ASK Zemessardze/LSPA aizvadīja spēli pret Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēkņiem.

HK Ogre/Hydrox komandai spēlējot bez Riharda Lejas un Elvija Borodovska, izdevās pārliecinoša uzvara pār Salaspili – 38:23. Rezultatīva spēle abiem gados jaunajiem Ogres spēlētājiem – Edijs Putniņš un Rihards Bisters katrs guva astoņus vārtus, Salaspils komanda pa sešiem vārtiem Matīsam Strautniekam un Raineram Gailumam.

HK Ogre/Hydrox – Salaspils     38:23 (21:12)
HK Ogre/Hydrox –
Bisters 8, Putniņš 8, Čikuts 6, Jomants 3, Lielais 3, Hovratovičs 2, Averjanovs 2, Batņa 2, Haisa 2, Legkojs 2
Salaspils –
Gailums 6, Strautnieks M., 6, Malahovs 5, Luksis 2, Brics 2, Vidzis 2

Otrajā dienas spēlē ASK Zemessardze/LSPA izcīnīja savu otro uzvaru šajā sezonā, ar rezultātu 37:31 pārspējot MSĢ handbolistus. Rīdzenieku komandā desmit vārtus guva Dmitrijs Petuhovs, bet pa astoņiem vārtiem Kristeram Rihardam Ozolam un Robertam Rancānam. MSĢ komanda 15 vārtus guva Valdis Kalniņš.

Kaspars Piševs, ASK Zemessardze/LSPA komandas vārtsargs
“Spēli iesākām miegaini, kā arī spēles sākumā MSĢ handbolisti bija vairāk motivēti. Aizsardzībā pieļāvām vairākas kļūdas, kas atspoguļojās rezultātā. Pirmā puslaika beigās spējām rezultāta starpību samazināt. Otrajā puslaikā mums izdevās sakārtot aizsardzību, kā arī uzbrukumā vairāk kustināt bumbu, kas bija vājais posms Ludzā. Komanda turpinās trenēties ar tikpat lielu degsmi, lai sasniegtu nospraustos mērķus. Vēlos arī paslavēt jaunos MSĢ handbolistus par spēli. Paldies!”

ASK Zemessardze/LSPA – MSĢ     37:31 (18:19)
ASK Zemessardze/LSPA –
Petuhovs 10, Ozols 8, Rancāns 8, Kelerts 4, Jablonskis 4, Greikšs 2, Liepiņš 1
MSĢ –
Kalniņš 15, Vilsons 4, Kazlovksis 4, Serafimovičs 3, Misulis 2, Drēviņš 1, Liepiņš 1, Šnepsts 1