“Tenax” sagrauj “Latgols” un iekļūst SynotTip handbola virslīgas finālā, lai aizstāvētu čempionu titulu

186551460_4231378740263759_5347449297613174417_n (1)

Šodien dienas pirmo spēli SynotTip handbola virslīgas pusfinālā aizvadīja Dobeles “Tenax”, tiekoties ar sporta kluba “Latgols” komandu un svinot pār to pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 38:18. Šī bija otrā pusfināla sērijas spēle starp komandām, un dobelnieki abās spēlēs izcīnīja uzvaru, līdz ar to nodrošinot sev vietu finālā.

Vakardienas spēlē “Latgols” handbolisti sākumā cīnījās ļoti līdzvērtīgi, tomēr otrajā puslaikā Dobeles “Tenax” parādīja savu pārākumu un uzvarēja spēlē ar rezultātu 33:20. Šodien jau no spēles pirmajām minūtēm “Tenax” handbolisti izvirzījās vadībā un turpināja palielināt savu vārtu pārsvaru.

Jau spēles 12. minūtē rezultātus uz tablo bija 10:3 dobelnieku labā, kas lika “Latgols” galvenajam trenerim Andrejam Narņickim pieprasīt minūtes pārtraukumu, lai mēģinātu dot norādes savai komandai. Tomēr arī šis pārtraukums nepalīdzēja, un Dobeles “Tenax” turpināja palielināt pārsvaru, kas pirmajā puslaikā jau bija sasniedzis 11 vārtus (21:10).

Arī atgriežoties laukumā pēc puslaika pārtraukuma, situācija nemainījās. Dobeles handbolisti turpināja rādīt lielisku spēli laukumā, tādējādi virzoties uz iekļūšanu finālā. Spēle noslēdzās ar 12 vārtu starpību (30:18).

Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju rindās bija Nils Kreicbergs, kurš kopumā no izdarītiem 11 metieniem guva septiņus vārtus. Mārim Veršakovam pieci vārti, bet Ričards Juzups, Kristers Plūme un Nils Aivis Miķelsons guva pa četriem vārtiem. “Latgols” rindās izcēlās Eduards Malahovs un Renārs Grebeņnikovs, kuri guva pa četriem vārtiem, bet Edvīnam Matvejenko – trīs vārti.

Pusfināla sērija SynotTip handbola virslīgā tiek spēlēta līdz divām uzvarām, un dobelniekiem jau pēc aizvadītām divām spēlēm izdevās nodrošināt vietu finālā, lai aizstāvētu savu čempionu titulu. Savukārt, “Latgols” handbolisti cīnīsies par bronzas medaļām.

Pretinieki finālam un cīņai par bronzas medaļām tiks noskaidroti jau pavisam drīz, jo otrs pusfināla pāris “Celtnieks Rīga” un handbola klubs “Ogre” jau šajā nedēļas nogalē aizvadīs divas spēles – šodien, tiekoties “Celtnieks Rīga” laukumā, pulksten 18.00, bet otrā spēle norisināsies svētdien, pulksten 19.00, abām komandām vēlreiz tiekoties Ogrē.