“Tenax” otrajā puslaikā apliecina līderu statusu un pieveic “Latgols”

74D773EB-102E-4793-87F4-BE0424F2D236

Šodien SynotTip handbola virslīgas izslēgšanas spēļu ciklā tika aizvadīta pirmā pusfināla spēle, kurā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Dobeles “Tenax” handbolisti ar rezultātu 33:20.

Vietu pusfinālā Dobeles “Tenax” jau nodrošināja uzreiz pēc regulārā turnīra, jo no čempionāta izstājās komanda “MSĢ/LAT 2004”. Līdz ar to dobelniekiem vieta pusfinālā jau bija garantēta. Savukārt, ”Latgols” vietu pusfinālā izcīnīja vien pagājušajā nedēļā, kad pieveica “Jūrmalas Sports” handbolistus.

Šajā spēlē līdz pat 22. minūtei rezultāts bija neizšķirts, un dobelniekiem vien puslaika beigās izdevās izvirzīties vadībā ar trīs vārtiem (14:11).

Tomēr situācija spēles otrā puslaika sākumā pagriezās citā virzienā. Dobeles “Tenax” handbolisti jau spēles 37. minūtē pēc Māra Veršakova metiena bija nonākuši vadībā ar septiņiem vārtiem.

Arī spēles turpinājumā dobelnieki, aktīvi spēlējot aizsardzībā, lika kļūdīties ludzāniešiem, līdz ar to spēja uzvarēt spēli ar rezultātu 33:20.

Rezultatīvākie spēlētāji dobelnieku rindās bija Māris Veršakovs un Andis Ērmanis, kuri abi guva pa septiņiem vārtiem. “Latgols” rezultatīvākais spēlētājs bija Roberts Rancāns – arī ar septiņiem precīziem metieniem.

Otro pusfināla spēli abas komandas aizvadīs jau rītdien, pulksten 12.00, vēlreiz tiekoties Dobeles sporta centrā, tomēr formāli šī būs “Latgols” mājas spēle.

Ja rīt uzvaru vēlreiz izcīnīs Dobeles “Tenax” handbolisti, tad viņi jau būs nodrošinājuši vietu finālā, bet “Latgols”, attiecīgi, cīnīsies par bronzas medaļām.

Rītdien, pulksten 18.00, norisināsies vēl viena spēle SynotTip handbola virslīgā, kad “Celtnieks Rīga” savā laukumā uzņems handbola kluba “Ogre” spēlētājus, lai aizvadītu šī pusfināla pāra pirmo spēli.