Rīgas čempionāts Sacensības 08.09.2019 21:00

”Tenax Dobele” Rīgas čempionātu turpina ar vēl vienu graujošu uzvaru

Svētdienas vakarā ASK sporta zālē tika aizvadīta trešā šīs sezonas Rīgas čempionāta spēle, kurā Latvijas čempione “Tenax Dobele” viesos ar 41:20 sagrāva “ASK/LSPA” handbolistus, gūstot otro uzvaru turnīrā.

Sacensību pirmā diena bija aizvadītā piektdiena, kad panākumus guva abas gaidāmā čempionāta favorītes “Tenax Dobele” un “Celtnieks Rīga”, pie tam abas komandas to izdarīja ļoti pārliecinoši. Dobele ar 39:20 apspēlēja “Ogri”, savukārt rīdzinieki ar 45:16 uzvarēja “ASK/LSPA”.

“Tenax Dobele” pirms jaunās sezonas paveikusi ļoti labu darbu sastāva komplektācijā, kā rezultātā galvenajam trenerim Sandrim Veršakovam ir lielas iespējas rotēt ar sastāvu. Pret “ASK/LSPA” viesi pirmajā puslaikā demonstrēja ātru handbolu, mājiniekiem kaut kādus pretargumentus nespējot atrast – pēc 30 minūtēm “Tenax Dobele” bija drošs desmit vārtu handikaps – 21:11.

Līdzīgi kā pirmajā mačā Veršakovs varēja sniegt iespēju visiem spēlētājiem, jo viņa vadītā komanda turpināja kontrolēt spēles gaitu ļoti pārliecinoši. Spēles otro daļu “Tenax Dobele” uzvarēja ar 11 vārtu pārsvaru, bet visā spēlē svinēja panākumu ar rezultātu 41:20.

Šajā mačā “Tenax Dobele” sastāvā vismaz ar vieniem vārtiem izcēlās 12 handbolisti, tostarp vārtsargs Ivars Lācis. Rezultatīvākais ar septiņiem vārtu guvumiem bija Emīls Kurzemnieks, kamēr pa pieciem vārtiem guva Māris Veršakovs, Ansis Bilkštis un Nils Miķelsons. “ASK/LSPA” sastāvā labākais ar astoņiem vārtiem Andris Vītols, sešus pievienoja Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs.