”Tenax Dobele” izcīna svarīgu uzvaru Baltijas līgā

Šodien Baltijas handbola līgas turnīrā svarīgu uzvaru izcīnīja “Tenax Dobele” komanda, kas savā laukumā saspringtā mačā ar minimālu 34:33 pieveica Lietuvas komandu Klaipēdas “Dragunas”.

Kā jau tas pēdējā laikā “Tenax Dobele” spēlēs ir ierasts, laukumā bija vērojams rezultatīvs handbols. Desmit minūšu laikā komandas bija paspējušas gūt 16 vārtus, uz tablo gan esot neizšķirtam – 8:8. Lielāko daļu pirmā puslaika rezultāts attīstījās līdzīgi, bet puslaika noslēdzošo daļu labāk nospēlēja Dobeles handbolisti, kuri pārtraukumā attiecīgi devās pie trīs vārtu handikapa – 21:18.

Pēc pārtraukuma vairs tik rezultatīva handbola nebija, abas komandas uzlaboja savu spēli aizsardzībā un sākās smaga cīņa par panākuma izcīnīšanu. “Dragunas” pakāpeniski deldēja rezultāta starpību, un 50. minūtē bija neizšķirts – 31:31. Mača noslēdzošā daļā bija mazrezultatīva, katrs vārtu guvums tika gūts ar smagu darbu, bet tieši “Tenax Dobele” bija nedaudz veiksmīga un izcīnīja uzvaru ar 34:33.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar septiņiem vārtiem bija pieredzes bagātais Aivis Jurdžs. Pa sešiem vārtiem šajā mačā guva Oskars Arājs un Māris Veršakovs, četrus pievienoja Ņikita Pančenko, Andis Ērmanis un Egils Politers. Trīs vārti šodien Nilam Miķelsonam.