“Tenax Dobele” gūst graujošu uzvaru pār ludzāniešiem

Šodien SynotTip handbola Virslīgas turnīrā astoto uzvaru tikpat spēlēs izcīnīja valsts čempione “Tenax Dobele”, kas savā laukumā ar 18 punktu pārsvaru sagrāva Ludzas “Latgolu” – 39:21.

Interesanti, ka abas komandas bija aizvadījušas sarežģītas spēles dienu iepriekš. “Tenax Dobele” Baltijas handbola līgā ar 34:33 pieveica Klaipēdas “Dragūnas”, bet “Latgols” viesos ar 29:26 pieveica “Ogri”. Jāpiemin gan, ka Dobeles spēle sākās sešas stundas agrāk, tādējādi laika atjaunoties mājiniekiem bija vairāk.

Mača ievadā “Latgols” nerealizēja vairākas metienu iespējas, un “Tenax” izvirzījās vadībā ar 3:1. Ilgāku laiku mājinieku pārsvars bija divu trīs vārtu robežās, tomēr tieši puslaika beigās vairāk enerģijas bija “Tenax” handbolistiem, kuri spēlēja ierasti ātru uzbrukuma handbolu, kas pirms puslaika pārtraukuma ļāva iegūt jau pietiekami komfortablu handikapu – 17:11.

Otrā puslaika ievadā minūtes laikā trīs vārtus guva reaktīvais Andis Ērmanis – 20:11. 41. minūtē pēc Aleksandra Krastiņa vārtiem “Tenax” pārsvars sasniedza jau desmit vārtus – 25:15. Pēc šāda pavērsiena “Latgols” vairs atgūties nespēja, arī atlikušā spēles daļa aizritēja mājinieku zīmē, un čempioni galarezultātā izcīnīja graujošu panākumu ar 39:31.

Andis Ērmanis uzvarētāju sastāvā bija rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem, septiņi vārti šajā mačā Aleksandram Krastiņam, bet piecus pievienoja Antons Šuleiko. “Latgols” rindās ar septiņiem vārtiem izcēlās Endijs Kušners.