”Tenax” bez problēmām savā laukumā apspēlē Jūrmalu

Šovakar valsts čempione “Tenax Dobele” SynotTip handbola Virslīgas turnīrā izcīnīja devīto uzvaru tikpat mačos. “Tenax” savā laukumā ļoti pārliecinoši ar rezultātu 41:16 apspēlēja “Jūrmalas sports” komandu.

“Tenax” šajā vakarā bija jāiztiek bez viena no komandas līderiem Māra Veršakova, vairākas spēles jau izlaidis krievu leģionārs Viktors Tarasenko, kurš šobrīd nav ar komandu, taču skaidrs, ka vienalga “Tenax” bija izteikta šīs spēles favorīte. “Jūrmalas sports” līdz šim bija izcīnījusi tikai divas uzvaras 11 mačos.

Dobeles komanda mača sākumā demonstrēja iespaidīgu sniegumu un disciplīnu. “Tenax” bija gatava izšķirt spēles likteni jau spēles pirmajā puslaikā, veicot iespaidīgu 6:0 izrāvienu spēles ievadā. “Jūrmalas sports” pirmos vārtus guva tikai 11. minūtē, taču nekādu pretargumentu mājinieku uzbrukumam viesiem nebija.

Puslaika otrajā daļā “Tenax” veica vēl vienu spēcīgu izrāvienu – šoreiz gūti septiņi vārti pēc kārtas, un pārsvars palielināts līdz 13 vārtiem (17:4). Puslaika pēdējās piecas minūtes mierīgāk aizvadīja arī “Tenax”, tādējādi pēc 30 minūtēm rezultāta tablo vēstīja 18:6 par labu mājiniekiem.

Nekādi lielie brīnumi otrajā puslaikā nenotika. “Jūrmalas sports” ieguva nedaudz vairāk iespēju spēlē uzbrukumā, taču Dobele vienalga turpināja dominēt un galarezultātā izcīnīja loģisku uzvaru ar 41:16. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 11 gūtiem vārtiem bija Ņikita Pančenko, bet pa pieciem vārtiem pievienoja Aleksandrs Krastiņš, Egils Politers un Emīls Kurzemnieks. Uldis Zariņš ar pieciem vārtiem bija rezultatīvākais viesu rindās.