“Ogrei” lieliska izskaņa un izcīnīta uzvara pret “Vaiņodi”

Šodien SynotTip handbola Virslīgas turnīrā notika viena spēle, kurā “Ogres” handbolisti aizvadīja izcilas pēdējās sešas minūtes, kā rezultātā spēja pieveikt “Vaiņodi” (30:26), izcīnot piekto uzvaru šajā sezonā.

“Ogre” pirms šīvakara mača turnīra tabulā ieņēma trešo vietu ar četrām uzvarām sešās spēlēs, kamēr Vaiņodes komanda bija izcīnījusi trīs panākumus septiņos mačos, kas deva piekto pozīciju astoņu komandu konkurencē.

Šīvakara spēli labāk sāka “Ogre”. Līdera lomu mājinieku sastāvā uzņēmās Arvis Laganovskis, kurš ievadā guva trīs vārtus un sniedza komandai 3:1 pārsvaru. Puslaika gaitā ogrēniešiem radās problēmas ar spēli uzbrukumā, un 22. minūtē pēc Oskara Pāvila vārtiem ar 11:9 priekšā jau bija “Vaiņode”. Ar plus divi “Vaiņode” arī noslēdza spēles pirmo puslaiku – 13:11.

Otrā puslaika sākumdaļā mājinieki uguņoja uzbrukumā, un “Vaiņode” pretinieku uzņemtajam ritmam nespēja turēt līdzi, 43. minūtē ogrēniešiem izvirzoties vadībā ar 21:19. Uzlabojot aizsardzību, “Vaiņode” spēja izlīdzināt rezultātu (25:25), un Andris Molotanovs šajā brīdī pieprasīja pārtraukumu. Tas deva rezultātu, jo noslēdzošo nogriezni “Ogre” uzvarēja ar 5:1, visā spēlē izcīnot uzvaru ar 30:26.

Arvis Laganovskis un Rolands Ivanovs bija ierasti labākie uzbrukumā “Ogres” sastāvā, šajā mačā abiem gūstot pa deviņiem vārtiem. Ļoti laba spēle arī Andrim Pozņakam, kurš panākumu kaldināja ar sešiem vārtiem. “Vaiņodes” rindās Ainārs Pāvils bija rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem, bet pa četriem guva Matīss Mickus un Kristers Plūme.