“Ogre” bronzas sēriju sāk ar uzvaru pēcspēles metienos

Šovakar Ludzā startēja SynotTip handbola Virslīgas bronzas sērija, un pirmajā spēlē “Ogre” saspringtā spēlē viesos pēcspēles metienos ar 32:31 pieveica Ludzas “Latgolu”. Sērijas otrā cīņa notiks 5. maijā notiks Ogres laukumā.

Mača ievadā Ludza ilgāku laiku bija minimālā vienu divu vārtu vadībā, bet ogrēnieši priekšā izrāvās 17. minūtē pēc Arta Laganovska vārtu guvuma (10:9). Puslaika otrajā daļā “Latgols” turpināja demonstrēt rezultatīvu sniegumu, spēja arī nedaudz piebremzēt ogrēniešu uzbrukumu, kā rezultātā noslēgt spēles pirmo puslaiku ar trīs vārtu handikapu – 19:16.

Otrā puslaika sākumdaļā pēc Endija Kušnera un Aleksandra Pegasova vārtiem “Latgols” uz brīdi ieguva pat plus pieci (23:18). Rezultatīvs Arta Laganovska un Ivara Brica sniegums ogrēniešiem ļāva lauzt spēles gaitu, izlīdzināt rezultātu un mirkli vēlāk arī pārņemt vadību (27:26). Pamatlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās (29:29), un viss izšķīrās pēcspēles metienos.

Ludzas sastāvā pēcspēles metienos spēja realizēt tikai Edvīns Mekšs un Aleksandrs Pegasovs, kamēr ogrēniešiem uzvaru nodrošināja Dzintara Dravnieka, Andra Pozņaka un Ivara Brica precīzie metieni.

“Ogres” sastāvā pārliecinoši labākais šajā spēlē ar 12 vārtu guvumiem bija Artis Laganovskis. “Latgolam” ar septiņiem vārtiem izcēlās Romands Borodkins, bet pa sešiem vārtiem Jānim Pavlovičam un Aleksandram Pegasovam.

Latvijas Handbola federācija (LHF) informē, ka Latvijas čempionāta izšķirošajās spēlēs partneru pulkam pievienojusies kompānija “MEGOGO”, kas sarūpēs īpašas dāvanas spēcīgākajām komandām.