“Ogre” ar sesto uzvaru izvirzās SynotTip Virslīgas līderpozīcijās

Ceturtdienas vakarā sesto uzvaru aizvadītajās astoņās spēlēs SynotTip handbola Virslīgā izcīnīja “Ogre”, kas savā laukumā ar rezultātu 30:26 pieveica “ASK/LSPA” komandu, tādā veidā izvirzoties turnīra tabulas pirmajā pozīcijā.

“ASK/LSPA” ir vienīgā komanda čempionātā, kas līdz šim vēl nav spējusi izcīnīt nevienu uzvaru. Ogrē rīdzinieki ieradās ar sešu zaudējumu sēriju un noteikti nebija favorītu lomā arī septītajā mačā šosezon.

Mača sākums pat “ASK/LSPA” vienībai bija visai cerīgs. Ilgāku laiku nebija izrāvienu, rezultāts attīstījās līdzīgi, tomēr puslaika otrajā daļā “ASK/LSPA” piedzīvoja kritumu. “Ogre” guva piecus vārtus pēc kārtas – 15:10. Puslaika beigu daļā viesi tika nedaudz tuvāk (16:13), saglabājot intrigu spēles otrajam puslaikam.

“ASK/LSPA” spēja lauzt spēles gaitu. Īpaši veiksmīgi komanda spēlēja uzbrukumā, un 39. minūtē pēc Kristiāna Ingus Jonuškas vārtiem bija priekšā ar plus divi (21:19). Stabilitātes gan atkal nebija. “Ogre” uzreiz atbildēja ar četru vārtu izrāvienu (23:21), pēc kā vairs atspēlēties pretiniekiem neļāva un galarezultātā svinēja panākumu ar 30:26.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar deviņiem vārtiem bija Rolands Ivanovs, bet otrs komandas uzbrukuma līderis Arvis Laganovskis šoreiz guva septiņus vārtus. “ASK/LSPA” rindās Rihards Kristers Ozols izcēlās septiņas reizes.