Rīgas čempionāts Sacensības 14.09.2019 21:00

”Ogre” ar pirmo uzvaru nodrošina trešo vietu Rīgas čempionātā

Šodien Rīgas čempionāta noslēdzošās dienas pirmajā spēlē “Ogre” ar rezultātu 33:22 pārliecinoši pieveica “ASK/LSPA” handbolistus, tādējādi nodrošinot trešo vietu turnīra noslēgumā. Pulksten 17:00 izšķirošajā spēlē laukumā dodas “Tenax Dobele” un “Celtnieks Rīga” komandas.

Gan “Ogre”, gan “ASK/LSPA” līdz šim turnīrā bija piedzīvojušas zaudējumus pret galvenajām favorītēm. “Ogrei” pret Dobeli 20:39, bet pret “Celtnieks Rīga” zaudējums ar 27:34. Savukārt “ASK/LSPA” turnīra ievadā ar 16:45 piekāpas “Celtniekam”, kam sekoja zaudējums pret “Tenax” ar 20:41.

“Ogres” un “ASK/LSPA” spēles sākumā jau pirmajās sešās minūtēs komandas bija parūpējušās par deviņiem vārtiem, rīdziniekiem atrodoties vadībā ar 5:4. Puslaika turpinājumā “ASK/LSPA” netika galā ar ogrēniešu uzbrukumu, kā rezultātā “Ogre” ātri ieguva pārsvaru, kuru turpināja palielināt puslaika gaitā. Pēc 30 minūtēm “Ogrei” bija deviņu vārtu handikaps – 20:11.

Arī šajā spēlē “Ogrei” bija problēmas ar sastāva dziļumu, tāpēc otrajā puslaikā tik rezultatīvi turpināt spēlēt bija sarežģīti. Lauzt spēles gaitu gan “ASK/LSPA” nespēja, un galarezultātā ogrēnieši svinēja panākumu ar 33:22, izcīnot trešo vietu šajā turnīrā.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 14 vārtiem bija Rolands Ivanovs, kurš izcēlās ar lielisku realizāciju, šajā spēlē kopumā izpildot 16 metienus. Dzintaram Dravniekam un Jurģim Strēlim pieci vārti, bet četrus pievienoja Artis Laganovskis. “ASK/LSPA” rindās ar Rihards Kristers Ozols bija labākais ar septiņiem vārtiem.