Murjāņi ar labu aizsardzību viesos apspēlē Jūrmalu

Šovakar SynotTip handbola Virslīgā startēja otrais posms, un '"MSĢ/LAT 2000" otrā četrinieka ietvaros viesos ar rezultātu 23:20 pieveica "Jūrmalas sports" komandu.

Murjāņi lieliski sāka spēli, kad divu minūšu laikā guva trīs vārtus pēc kārtas – 3:0. "Jūrmalas sports" gan pakāpeniski arī iespēlējās, drīz vien jau izlīdzināja rezultātu (4:4), bet 21. minūtē arī pārņēma vadību (8:7). Minimālu pārsvaru jūrmalnieki noturēja līdz pat puslaika beigām, jo viesiem bija diezgan lielas problēmas ar vārtu gūšanu (11:10).

Ilgāku laiku pēc pārtraukuma rezultāts uz tablo attīstījas ļoti līdzīgi, taču tuvāk puslaika vidum Murjāņi spēja veikt trīs vārtu izrāvienu (18:15). Vairs nevienā brīdī Jūrmalas komanda nespēja kaut izlīdzināt rezultātu, un galarezultātā Latvijas jaunatnes izlases bāzes komanda "MSĢ/LAT 2000" mazrezultatīvā spēlē svinēja uzvaru ar 23:20.

Ingus Kristiāns Jonuška uzvarētāju sastāvā bija rezultatīvākais spēlētājs ar deviņiem gūtiem vārtiem, četri vārti Raulam Serafimovičam. "Jūrmalas sports" rindās Edgards Grīnbergs izcēlās ar pieciem vārtiem, savukārt četrus pievienoja Ričards Frīdenbergs.

Kā jau iepriekš rakstījām, pēc tam, kad komandas aizvadījušas 14 spēles, tās tika sadalītas divos četriniekos. Pirmajā četriniekā spēlēs "Tenax Dobele", "Celtnieks Rīga", "Ogre" un "Latgols", savukārt otrajā – "Vaiņode", "Jūrmalas sports", "MSĢ/LAT 2000" un "ASK/LSPA". No pirmā četrinieka pirmās divas komandas uzreiz iekļūs pusfinālā, savukārt otrā četrinieka pirmās divas komandas iekļūs ceturtdaļfinālā.