“MSĢ/LAT 2000” pārsteidz Ludzu

Šovakar SynotTip handbola Virslīgā otro uzvaru sezonā izcīnīja Latvijas jaunatnes izlases bāzes komanda “MSĢ/LAT 2000”, kas savā laukumā Murjāņos negaidīti ar rezultātu 29:28 pieveica Ludzas “Latgola” vienību.

Dienu iepriekš “MSĢ/LAT 2000” aizvadīja vāju spēli pret “ASK/LSPA”, kas līdz tam bija piedzīvojusi septiņus zaudējumus tikpat spēlēs, un piedzīvoja zaudējumu ar 21:27. Ja Murjāņiem pirms šīvakara spēles bija viena uzvara astoņos mačos un pēdējā vieta turnīra tabulā, tad Ludzas “Latgols” uz spēli ieradās ar trim panākumiem piecos mačos un piekto vietu turnīra tabulā, bet jāņem vērā, ka daudzas komandas aizvadījušas atšķirīgu spēļu skaitu.

Mača sākumā abas komandas demonstrēja ātru uzbrukuma handbolu. Ričarda Juzupa un Ginta Greikša rezultativitāte bija par pamatu, lai mājinieki iegūtu plus divi – 8:6. Arī turpinājumā kopumā risinājās ļoti līdzīga spēle, un “MSĢ/LAT 2000” 30 minūtes noslēdza ar minimālu 15:14 handikapu.

Otrā puslaika ievadā pa vārtiem guva Boriss Cvetkovičs, Romans Borodkins un Edgars Rancāns, un “Latgols” izrāvās priekšā ar 17:15. Arī turpinājumā “Latgola” uzbrukums bija līmenī un puslaika vidū jau šķita, ka ludzāniešiem tomēr izdevies salauzt pretinieku pretestību – 23:17.

Pēc piecu vārtu izrāviena “MSĢ/LAT 2000” spēja pietuvoties līdz 23:24, tādējādi atgriežot sev cerības šajā spēlē. Murjāņi nodemonstrēja spēcīgu komandas raksturu, izskaņā divus vārtus guva Gints Greikšs, un “Latgols” vairs nespēja izglābties – 29:28.

Uzvarētāju sastāvā šajā spēlē rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Gints Greikšs, pa pieciem vārtiem guva Ričards Juzups un Andris Vidovskis. “Latgola” rindās Borisam Cvetkovičam deviņi vārtu guvumi, kamēr pa pieciem guva Eduards Malahovs un Edgars Rancāns.