LSPA pieveic Dobeli un saglabā cerības iekļūt “play-off”

Šodien Latvijas handbola Virslīgā sievietēm otrā posma ietvaros uzvaru izcīnīja LSPA komanda, kas savā laukumā pārliecinoši ar 37:21 pieveica "REIR Dobele" komandu, saglabājot iespējas iekļūt izslēgšanas spēļu turnīrā.

LSPA pret Dobeli pirmajā tikšanās reizē piedzīvoja graujošu zaudējumu ar 13:31, bet nākamajās divās spēlēs spējusi gūt panākumus – 36:27 un 31:22. Arī šodien LSPA komanda jau bija izteiktā favorītes statusā, ko arī spēja pierādīt laukumā.

Jau pēc nedaudz vairāk kā astoņām minūtēm LSPA bija vadībā ar piecu vārtu pārsvaru – 6:1. Ilgāku laiku tālāk aizbēgt LSPA nespēja, bet pēc 20. minūtes mājinieces guva astoņus vārtus pēc kārtas, un principā pēc spēles pirmā puslaika spēles liktenis šajā mačā bija izšķirts (22:9).

Pēc pārtraukuma vairs tik iespaidīgu izrāvienu nebija, taču vienalga galarezultātā LSPA izcīnīja graujošu uzvaru ar 37:21. Kristīne Daņiļenko bija labākā spēlētāja ar 15 gūtiem vārtiem. Ar sešiem vārtiem palīdzēja Henrike Engebretsena, bet pa četriem guva Anna Pudovska un Īda Marī. Dobeles rindās deviņi vārti Letīcijai Veinbergai, četri – Valērijai Zarovskai.

Šobrīd LSPA ar astoņiem punktiem otrajā četriniekā pakāpusies uz kāroto pirmo pozīciju, bet studentēm spēļu rezervē vairs nav, kamēr "Salaspils SS" vēl jāaizvada cīņa 14. martā pret Dobeli, kur uzvaras gadījumā komanda izraus vietu ''play-off''. Jāatgādina, ka visas pirmā trijnieka komandas jau ir garantējušas vietu pusfinālā. Rīt pulksten 13:00 līdere "Jēkabpils" viesos uzsāks spēli pret "Stopiņu NHK".