”Latgols” saspringtā spēlē svin uzvaru Ogrē

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas turnīrā Ludzas “Latgols” aizvadīja labu spēli viesos Ogrē un galarezultātā izcīnīja panākumu ar rezultātu 29:26.

Mača ievadā “Ogre” nespēja realizēt savas iespējas – ludzānieši savus vārtus nosargāja gan ar veiksmes palīdzību, gan izcilu Elvija Kušnera darbību vārtos. “Latgols” izrāvās vadībā ar 4:0, bet pirmais puslaiks kopumā aizritēja ar vairākiem abu komandu izrāvieniem, tādējādi nostabilizēt šo pārsvaru viesi nespēja.

Puslaika vidusdaļā lielisks nogrieznis padevās ogrēniešiem, kuri guva piecus vārtus pēc kārtas un izvirzījās vadībā ar 11:9. Arī “Ogre” ar stabilitāti neizcēlās, kā rezultātā ludzānieši pavērsa atkal spēli nedaudz par labu sev, un pēc 30 minūtēm uz rezultāta tablo bija neizšķirts – 13:13.

Līdzīgā veidā spēlē turpinājās arī otrajā puslaikā, kad vadībā pabija abas komandas. 55. minūtē neizšķirts – 26:26. Mača noslēdzošās minūtes “Ogre” nospēlēja ļoti vāji, fantastisku sniegumu vārtos demonstrēja Elvis Kušners, un “Latgols” arī uzbrukumā izmantoja savas iespējas, galarezultātā uzvarot ar 29:26.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar 11 vārtiem bija Endijs Kušners, kamēr “Ogres” rindās ar deviņiem vārtu guvumiem izcēlās Rolands Ivanovs.