”Latgols” reabilitējas pēc zaudējuma, ”Ogre” pievieno septīto uzvaru

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas turnīrā norisinājās divas spēles, kurās uzvaras izcīnīja “Ogre” un Ludzas “Latgols”, pārspējot attiecīgi Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandu “MSĢ/LAT 2000” un “Jūrmalas Sports”.

“MSĢ/LAT 2000” dienu iepriekš bija izcīnījusi pārsteidzošu uzvaru pret Ludzas “Latgolu”, bet šovakar Murjāņos sagaidīja vienu no čempionāta līdervienību “Ogri”. Lai gan pret ogrēniešiem mājiniekiem izdevās atklāt spēles rezultātu, drīz vien “Ogre” veica iespaidīgu septiņu vārtu izrāvienu, veicot pirmo nopietno pieteikumu uzvarai šajā spēlē (8:2).

Lai gan turpinājumā Murjāņi spēja tikt līdz 6:8, stabilitātes šajā spēlē nebija, kā rezultātā ogrēnieši veica vēl vienu izrāvienu, un puslaiku noslēdza ar drošu 19:8 handikapu. Mača otrajā puslaikā “Ogre” demonstrēja vēl iespaidīgāku spēli uzbrukumā, kā rezultātā šajā cīņā iespēju atgriezt kaut mazāko intrigu mājiniekiem nebija, un galarezultātā “Ogre” svinēja graujošu panākumu ar 38:21. “Ogre” ar 14 punktiem šobrīd ir čempionāta līdervienība. Rolands Ivanovs bija rezultatīvākais ar 12 vārtiem, bet Murjāņiem sešus vārtus guva Rauls Serafimovičs.

“Latgols” savukārt pēc negaidītas neveiksmes Murjāņos šodien aizvadīja spēli viesos pret “Jūrmalas Sports” komandu. Galvenais treneris Andrejs Narnickis šķietami bija atradis īstos vārtus, jo ludzānieši ātri vien spēles sākumā izvirzījās vadībā ar diviem vārtiem (4:2). Jūrmalnieki spēja izlīdzināt rezultātu (6:6), bet “Latgola” atbilde bija spēcīga – vārtus guva seši dažādi spēlētāji, un viesi ieguva plus seši (12:6).

Puslaika izskaņa aizritēja līdzīgā cīņā, un “Latgols” 30 minūtes noslēdza ar 15:10 pārsvaru. Otrais puslaiks aizritēja kā pa viļņiem. Nelielus izrāvienus veica abas komandas. 58. minūtē pēc Alberta Gulbja vārtiem mājinieki pietuvojās līdz 26:27, taču spēles noslēdzošo daļu ludzānieši nospēlēja pārliecinoši un izcīnīja pelnītu uzvaru ar 29:27. Boriss Cvetkovičs uzvarētāju labā guva deviņus vārtus, bet pretējā nometnē ar desmit vārtiem izcēlās Alberts Gulbis.