“Latgols” dāmas bronzas sēriju sāk ar drošu uzvaru

Šovakar startēja arī cīņa par bronzu Latvijas handbola Virslīgā sievietēm. Ludzas “Latgols” viesos aizvadīja pārliecinošu spēli un ar rezultātu 32:20 pieveica LSPA komandu. 6. maijā otrā spēle notiks Ludzā.

Savstarpējās spēlēs šosezon labāk bija veicies LSPA komandai (24:19, 24:17, 26:24, 25:31), tiesa, ludzānietes izcīnīja panākumu tieši pēdējā tikšanās reizē, ļoti kaujiniecisku sniegumu demonstrējot arī pusfināla sērijā pret “Jēkabpils SS” komandu.

“Latgolam” pagalam neizdevās spēles ievads, jo pirmajās 13 minūtēs komanda guva tikai vienus vārtus. Arī LSPA uzbrukums gan bija vājā līmenī, un šajā laikā rīdzinieces ieguva nelielu 3:1 pārsvaru. Turpinājumā pilnībā pajuka LSPA spēle, un no rezultāta 2:4 ludzānietes guva 11 (!) vārtus pēc kārtas, izvirzoties drošā vadībā ar 11:4 un puslaiku noslēdzot ar 13:7 handikapu.

Uzreiz pēc pārtraukuma LSPA lauzt spēles gaitu nespēja, vēl vairāk – 36. minūtē “Latgols” pārsvars bija jau deviņu vārtu izteiksmē (18:9). Atlikušo spēles daļu Ludzas “Latgols” aizvadīja droši, nedeva LSPA cerības atspēlēties un galarezultātā uzvarēja ar 32:20.

“Latgols” sastāvā šajā spēlē rezultatīvākā ar deviņiem vārtiem bija Madara Cibuļska, ar sešiem vārtiem izcēlās bija Elīna Oļipova, bet piecus vārtus guva Marija Dergačeva. LSPA sastāvā pa pieciem vārtiem Evijai Daukstei un Annai Pudovskai, savukārt četrus vārtus pievienoja Kristīne Daņiļenko.

Šī sērija ritēs līdz kādas komandas divām uzvarām, un otrā spēle notiks Ludzas “Latgols” laukumā 6. maijā. Šī spēle sāksies pulksten 17:00.

Latvijas Handbola federācija (LHF) informē, ka Latvijas čempionāta izšķirošajās spēlēs partneru pulkam pievienojusies kompānija “MEGOGO”, kas sarūpēs īpašas dāvanas spēcīgākajām komandām.