“Latgols” ar minimālu pārsvaru pārspēj “ASK/LSPA”; Ogrei trešā uzvara pēc kārtas

168079203_3813719592068711_2098840743888955849_n

Šodien SynotTip handbola virslīgā norisinājās divas spēles, un abās uzvaru svinēja mājinieki. Dienas pirmo spēli aizvadīja Ludzas sporta kluba “Latgols” handbolisti, kas savā laukumā uzņēma “ASK/LSPA” komandu. Šajā spēlē mājinieki izcīnīja uzvaru ar rezultātu 31:30. Savukārt Ogrē norisinājās SynotTip handbola virslīgas dienas otrais mačs, kur spēkiem mērojās handbola klubu “Ogre” un “Vaiņode” handbolisti. Arī šajā spēlē pārāki bija mājinieki, kuri ar rezultātu 39:28 pieveica pretiniekus.

Lai gan dienas pirmā spēle noslēdzās ar minimālu “Latgols” pārākumu, vēl četras minūtes pirms pirmā puslaika beigām ludzānieši bija izvirzījušies vadībā ar piecu vārtu pārsvaru (18:13). Tomēr līdz puslaika beigām viņiem neizdevās to noturēt un, vairākkārt kļūdoties, ļāva pretiniekiem atgūt zaudēto. Tādējādi puslaiks noslēdzās ar rezultātu 18:17.

Lai gan otrajā puslaikā cīņa bija vienlīdzīga līdz pat spēles beigām, “ASK/LSPA” lielāko puslaika daļu bija iedzinējos, bet tomēr neļaujot Ludzas handbolistiem veikt nopietnu atrāvienu. Līdz pat mača pēdējām sekundēm vēl nebija skaidrs iznākums, tomēr “Latgols” handbolistiem izdevās noturēt vienu vārtu pārsvaru un uzvarēt spēlē ar rezultātu 31:30.

Rezultatīvākie spēlētāji mājinieku rindās bija Roberts Rancāns, Edvīns Matvejenko, Renārs Grebeņnikovs, katrs gūstot pa četriem vārtiem. Savukārt, “ASK/LSPA” rezultatīvākais spēlētājs bija Kristers Rihards Ozols ar gūtiem astoņiem vārtiem pēc izdarītiem deviņiem metieniem.

Dienas otrajā spēlē trešo uzvaru pēc kārtas izcīnīja handbola kluba “Ogre” spēlētāji, kuri pēc SynotTip handbola virslīgas atsākšanās vēl nav piedzīvojuši zaudējumu. Tieši Toma Lielā pāreja no “Tenax Dobele” uz Ogres komandu ir devusi klubam lielu pienesumu, jo visās šajās uzvarās viņš ir bijis rezultatīvākais spēlētājs. Šī spēle nebija izņēmums, un cīņā pret handbola klubu “Vaiņode” viņš no 10 izdarītiem metieniem bija precīzs 10 reizes.

Spēlē kopumā jau no tās sākuma vadībā izvirzījās mājinieki, kuri visu spēli turpināja palielināt vārtu starpību, pirmo puslaiku noslēdzot ar rezultātu 18:12. Atgriežoties laukumā pēc puslaika pārtraukuma, mazu neveiksmju sēriju piedzīvoja Ogres handbolisti, nerealizējot vairākus metienus, kā arī nopelnot divu minūšu noraidījumu. Tomēr spēles iznākumu tas neietekmēja, un mājinieki varēja svinēt uzvaru pār Vaiņodes handbolistiem ar rezultātu 39:28.

Kā jau iepriekš tika minēts, rezultatīvākais “Ogre” rindās bija Toms Lielais ar 10 gūtiem vārtiem, Reinis Sļusarevs guva sešus vārtus, bet pa pieciem vārtiem Edgaram Iljiniham un Vjačeslavam Rutkam. Savukārt viesu sastāvā Oskars Pāvils guva 11 vārtus, Aināram Pāvilam septiņi precīzi metieni, bet Matīss Mickus guva piecus vārtus.

Pēc šodienas aizvadītajām spēlēm “Latgols” komanda pacēlās uz piekto vietu, apsteidzot “Vaiņode” handbolistus. Pārējās komandas sagalabā nemainīgas pozīcijas.