Kušneri nodrošina Murjāņu uzvaru pret ”ASK/LSPA”

Šovakar SynotTip handbola Virslīgā pirmo uzvaru šosezon izcīnīja Latvijas jaunatnes izlases bāzes komanda “MSĢ/LAT 2000”, kas viesos guva 33 vārtus un ar rezultātu 33:27 pieveica “ASK/LSPA” komandu.

Pirms šīvakara spēles Arnolda Straumes vadītā Murjāņu komanda bija aizvadījusi divas spēles divās dienās, abās gan piedzīvojot zaudējumus pret čempionāta galvenajām favorītēm “Celtnieks Rīga” un “Tenax Dobele” komandām. “ASK/LSPA” savukārt šovakar aizvadīja pirmo Virslīgas spēli šajā sezonā.

Mača ievadā Murjāņu sastāvā pa diviem vārtiem īsā laikā guva gan Endijs, gan Edijs Kušneri, viesiem iegūstot 4:1 handikapu. Puslaika gaitā Murjāņu pārsvars sastādīja arī četrus vārtus (10:6), taču nogriežņa noslēdzošajā daļā “ASK/LSPA” lieliski spēlēja uzbrukumā un spēja atgūties, pēc 30 minūtēm rezultāta tablo vēstot neizšķirtu (16:16).

Arī otrā puslaika sākums labāks padevās “MSĢ/LAT 2000” komandai, kas ieguva vienu divu vārtu handikapu, tiesa, “ASK/LSPA” nekur tālāk pretiniekus nelaida. Puslaika vidusdaļā “MSĢ/LAT 2000” guva trīs vārtus pēc kārtas (26:23), pēc kā iniciatīvu vairs neatdeva un galarezultātā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 33:27.

“Šī bija galvenā spēle šajā nedēļas nogalē. Pret “Celtnieku” un “Tenax” meklējām risinājumus uzbrukumā un mēģinājām saspēlēties, jo nebijām visi kopā trenējušies. Šodien ļoti labi nostrādāja ātrā pāreja uzbrukumā, uz ko arī tika likts akcents, jo pozicionālā spēlē mums pagaidām vēl ir grūti spēlēt pret vīriešu komandām. Protams, jāturpina strādāt pie visiem elementiem, izņemot cīņassparu, jo puiši šajās spēlēs parādīja, ka grib spēlēt handbolu un ir gatavi cīnīties katrā epizodē. Tas man kā trenerim ir ļoti svarīgs faktors. Pēc šim trim spēlēm trīs dienas puiši ir ļoti noguruši. Ir arī savainojumi. Ārstēsimies un gatavosimies nākamajām spēlēm. Šīs trīs spēles man sniedza gandarījumu par jauno puišu sniegumu. Esmu pateicīgs visiem,” tā pēc spēles izteicās Murjāņu galvenais treneris Arnolds Straume.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 12 vārtu guvumiem bija Endijs Kušners, kurš šajā spēlē pa vārtiem meta 23 reizes. Edijs Kušners spēli noslēdza ar septiņiem vārtu guvumiem. “ASK/LSPA” rindās Emīlam Reniņam seši vārti, savukārt piecus pievienoja Rihards Kristers Ozols.