“Jēkabpils SS” savā laukumā droši apspēlē LSPA

Latvijas handbola Virslīgā sievietēm “Jēkabpils SS” komanda šovakar savā laukumā aizvadīja lielisku spēles pirmo puslaiku un galarezultātā ar 30:23 pieveica LSPA handbolistes.

Pagājušās sezonas Latvijas handbola Virslīgas sievietēm čempione “Jēkabpils SS” līdz šodienai bija aizvadījusi tikai divas spēles, tiekot pie vienas uzvaras. Kamēr LSPA komanda Jēkabpili ieradās ar vienu uzvaru četros mačos, atrodoties turnīra tabulas apakšā.

“Jēkabpils SS” mača ievadā veiksmīgi darbojās abos laukuma galos un ieguva 3:0 handikapu. Arī turpinājumā LSPA komandai bija ļoti lielas problēmas uzbrukumā, un 13. minūtē rezultāta tablo vēstīja 6:1 par labu mājiniecēm. Ierasti rezultatīvi Jēkabpils komandai spēlēja Simona Ārmane, un mājinieces spēles 30 minūtes noslēdza ar komfortablu 15:8 handikapu.

Otrā puslaika sākumā īsā laikā divreiz izcēlās LSPA uzbrukuma līdere Kristīne Daņiļenko, un rīdzinieces spēja tikt nedaudz tuvāk (11:16). Interesanti, ka otrā puslaika gaitā LSPA spēlēja pat ļoti rezultatīvi, taču “Jēkabpils SS” negrasījās atpalikt, kā rezultātā LSPA netika tuvāk. Galarezultātā Jēkabpils komanda uzvarēja droši ar rezultātu 30:23.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākā šajā mačā ar deviņiem gūtiem vārtiem bija Simona Ārmane. Seši vārti Krisai Minovai, Dinija Purviņa pievienoja piecus, bet pa trim guva Madara Jugāne un Gita Kaulakane. Kristīnei Daņiļenko viešņām bija rezultatīvākā ar sešiem vārtiem, Evija Daukste guva piecus, savukārt četri Henrikes Engebretsenas kontā.