”Jēkabpils SS” ar spilgtu uzbrukumu svin uzvaru Dobelē

Šovakar Latvijas handbola Virslīgā sievietēm turnīra tabulā uz trešo vietu pakāpās pagājušās sezonas čempione “Jēkabpils SS”, kas viesos rezultatīvā spēlē ar 48:35 pieveica “REIR Dobele” komandu.

Mača sākums labāks padevās “Jēkabpilij”, kas četru minūšu laikā guva trīs vārtu handikapu – 4:1. Lai gan pakāpeniski “REIR Dobele” spēja izlīdzināt rezultātu (7:7), “Jēkabpils SS” komandas septiņu vārtu izrāviens (14:7) bija pirmais nopietnais pieteikums uzvarai visā mačā. Puslaika otrajā daļā komandas apmainījās ar labiem nogriežņiem, kā rezultātā pēc 30 minūtēm viešņas bija vadībā ar 24:17.

Otrā puslaika sākumdaļā “REIR Dobele” nevienā brīdī nespēja tikt tuvāk par sešiem vārtiem, tāpēc intrigas šajā spēlē nebija. “Jēkabpils SS” turpināja demonstrēt iespaidīgu uzbrukuma handbolu, rezultāta starpība diezgan strauji pieauga tieši beigu daļā, un galarezultātā jēkabpilietes izcīnīja pat negaidīti pārliecinošu uzvaru ar 48:35.

Rezultatīvākā uzvarētāju sastāvā ar 10 vārtiem bija Gita Kaulakane, deviņi vārti Dinijai Purviņai, bet ar septiņiem vārtu guvumiem maču noslēdza Anete Čeiča. “REIR Dobele” rindās labākā šajā mačā bija Letīcija Veinberga, kura guva desmit vārtus. Ievai Rozenfeldei seši vārti, savukārt piecus pievienoja Asnāte Egle.

Latvijas handbola Virslīgā sievietēm šobrīd pirmajā pozīcijā ar astoņiem punktiem piecās spēlēs atrodas “Stopiņu NHK” komanda. Septiņus punktus iekrājusi “Salaspils SS” komanda, savukārt šovakar pēc trešās uzvaras piecos mačos uz trešo pozīciju pakāpās “Jēkabpils SS”.