Sacensības 25.11.2022 21:54

Dobelnieces izcīna pārliecinošu uzvara pār Stopiņu PHK

Handbols.2022.19.11.F.J.L. 036

Latvijas čempionātā piektdienas vakarā aizvadītas divas spēles – viena sieviešu virslīgā, otra U19 zēniem. Sieviešu virslīgā dobelnieces pārliecinoši izcīnīja uzvaru pār Stopiņu PHK (24:51). Jaunatnes spēlē pretējs scenārijs – laukumu saimnieki Ulbrokas SK apspēlē Rīgas HK puišus (28:25).

REIR/Dobele SS trenere Larisa Veinberga: “Meitenes uz spēli devās ar mērķis uzvarēt. Tas bija redzams jau no pirmās spēles sekundes. Vēlos uzteikt abu vārtsargu, Kristas Kacinas un Ramitas Čapas, sniegumu. Treniņos bijām izrunājušas iepriekšējo spēļu kļūdas gan aizsardzībā, gan uzbrukumā un tās izdevās izlabot šajā spēlē. Mūsu komandas labas fiziskās sagatavotības dēļ izdevās gūt vairākus vārtus ātrajos pretuzbrukumos. Spējām izmantot gandrīz katru pretinieču kļūdu. Vēlos pateikties meitenēm par cīņassparu un atdevi laukumā!”

Rezultatīvākās uzvarētāju pusē ar 17 vārtiem no 18 metieniem Elīza Bilkšte, un ar 9 no 13 Laura Millere. Savukārt Stopiņu SK komandā 10 vārtus guva Laura Lielā, bet 5 Lana Nikolajeva. Nākamā spēle abu komandu starpā gaidāma 21. janvārī.

Stopiņu PHK – REIR/Dobele SS 24:51 (9:27)

Stopiņu PHK – Laura Lielā 10, Lana Nikolajeva 5, Viktorija Talagajeva 4, Elizabete Kazāka 3

REIR/Dobele SS – Elīza Bilkšte 17, Laura Millere 9, Ilvija Buivide 7, Valērija Zarovska 7, Ieva Reinfelde 5

Dienas izskaņā aizvadīta spēle Latvijas jaunatnes čempionātā U19 zēniem. Ulbrokas SK savā laukumā uzņēma Rīgas HK handbolistus. HK Rīga puišiem spēle kā pa kalniem un lejām. Te jaunatnei izdevās pietuvināt rezultātu pretinieku sniegumam, te atkal palikt mīnusā. Spēles 11. minūtē rezultāts 6:5 Ulbrokas SK labā, 20. minūtē Ulbrokas SK +4 (11:7), 25. minūtē 12:11, 36. minūtē atkal Ulbrokas SK +5 (19:14). Spēles noslēgumā HK Rīga spēlētājs Gustavs Batņa pietuvināja komandas rezultātu līdz maksimuma 25:27, taču neskatoties uz to spēle beidzās ar Ulbrokas SK uzvaru.

Ulbrokas SK – HK Rīga 28:25 (15:11)

Ulbrokas SK – Artis Grunde 13, Matīss Roberts Māziņš 8, Ēriks Kozlovs 4HK Rīga – Rihards Bisters 9, Jēkabs Tirāns 6, Gustavs Batņa 5