“Celtnieks” un “Tenax” izcīna graujošas uzvaras

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas turnīrā notika divas spēles, kurās pārsteigumi nenotika. “Celtnieks Rīga” un “Tenax Dobele” komandas izcīnīja graujošas uzvaras, pārspējot attiecīgi “Vaiņodi” un “ASK/LSPA”.

“Celtnieks Rīga” šosezon Virslīgā piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu un bija izteiktā favorītu lomā šajā mačā. Rīdzinieki šosezon izceļas ar ļoti rezultatīvu sniegumu, un arī šī spēle pret “Vaiņodi” nebija izņēmums.

Spēles septītajā minūtē mājiniekiem jau bija piecu vārtu handikaps – 7:2. “Vaiņode” netika galā arī rīdzinieku uzbrukumu, kā rezultātā spēles liktenis principā bija izšķirts pēc spēles pirmā puslaika – 20:11. Otrā puslaika gaitā “Celtnieks” turpināja palielināt savu pārsvaru un galarezultātā svinēja graujošu uzvaru ar 20 vārtu pāŗsvaru – 40:20.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā šajā spēlē ar 11 vārtiem bija līnija spēlētājs Dmitrijs Petuhovs, savukārt pretinieku sastāvā Markusam Jurševskim pietika ar četriem vārtiem, lai kļūtu par rezultatīvāko savā komandā.

Ļoti pārliecinoši savu meistarības pāŗākumu apliecināja arī “Tenax Dobele” komanda, kas aizvadīja ļoti rezultatīvu spēli pret “ASK/LSPA” komandu. Ja aizsardzība nebija izcila, tad uzbrukums Dobelei bija lielisks, kā rezultātā, pat ielaižot 15 vārtus spēles pirmajā puslaikā, “Tenax” principā bija noņēmusi visus jautājumus par uzvarētāju pirmajā nogrieznī – 26:15.

Arī otrajā puslaikā “Tenax” neapstājās un noslēgumā pat pārsniedza 50 vārtu robežu, izcīnot panākumu ar 51:28. Andis Ērmanis un Oskars Arājs šajā spēlē guva pa astoņiem vārtiem, savukārt septiņus pievienoja Māris Veršakovs. Rihards Kristers Ozols bija labākais “ASK/LSPA” rindās ar astoņiem gūtiem vāŗtiem.