“Celtnieks Rīga” uzbrukums uguņo arī Ogrē

Par SynotTip handbola Virslīgas līdervienību kļuvusi “Celtnieks Rīga” komanda, kas šovakar Ogrē kārtējo reizi šosezon demonstrēja iespaidīgu uzbrukuma handbolu un ar rezultātu 44:31 pieveica vietējo “Ogri”, apsteidzot to arī turnīra tabulā.

“Ogres” sastāvā pirmos četrus vārtus guva uzbrukuma līderis Arvis Laganovskis, taču ar viņa viena rezultativitāti bija krietni par maz, jo “Celtnieks Rīga” spēlēja pārliecinoši un desmitajā minūtē jau bija vadībā ar četru vārtu handikapu (8:4). “Celtnieka” spēle uzbrukumā gan joprojām ir neatrisināma mīkla pilnīgi visām Latvijas čempionāta komandām.

Īpaši rezultatīvu sniegumu pirmajā puslaikā demonstrēja rīdzinieku meistarīgie baltkrievu leģionāri Aleksandrs Pocikaiļiks un Aleksejs Haisa, tādējādi viesi turpināja audzēt savu pārsvaru. Līdz plus desmit pirmajā nogrieznī galvaspilsētas klubs netika, taču vienalga 30 minūtes noslēdza ar ļoti komfortablu atrāvienu, spēles liktenim lielā mērā jau esot izķirtam – 23:14.

Otrā puslaika pirmās trīs minūtes “Celtnieks Rīga” uzvarēja ar 3:1, parādot pretiniekiem, ka nekādas vaļības netaisās pieļaut (26:15). Lai gan otrais puslaiks bija mazliet līdzīgāks, rīdzinieki vienalga turpināja audzēt savu pārsvaru un kārtējo reizi šosezon pārsniedza 40 gūto vārtu atzīmi, galarezultātā izcīnot graujošu panākumu ar 44:31.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 11 vārtiem bija baltkrievs Aleksandrs Pocikaiļiks, kamēr viņa tauties Aleksejs Haisa pievienoja desmit vārtus. “Ogres” sastāvā ierasti rezultatīvs bija Arvis Laganovskis, kurš guva desmit vārtus, savukārt ar deviņiem vārtiem viņam palīdzēja otrs uzbrukuma līderis Rolands Ivanovs.