“Celtnieks Rīga” turpina lieliski un sagādā pirmo zaudējumu ogrēniešiem

Šovakar par SynotTip handbola Virslīgas līdervienību kļuva “Celtnieks Rīga” komanda, kas savā laukumā sagādāja pirmo zaudējumu ogrēniešiem. Rīdzinieki svinēja graujošu uzvaru ar rezultātu 40:22.

Pirms šīvakara spēles abas komandas atradās SynotTip Virslīgas līderpozīcijās. Ogrēnieši ieņēma pirmo vietu, jo bija paspējuši uzvarēt visās trīs aizvadītajās spēlēs, kamēr Rīgas čempionāta uzvarētājai “Celtnieks Rīga” bija divas uzvaras divas spēlēs.

Mača rezultātu atklāja viesu handbolists Jānis Bauze, bet turpinājumā vārtus guva Artis Kurmēns, Rihards Leja, Aleksejs Haisa un Dmitrijs Petuhovs, sniedzot “Celtnieks Rīga” komandai 4:1 handikapu. Lai arī “Ogre” spēja atbildēt ar savu trīs vārtu izrāvienu (4:4), kopumā spēles pirmais puslaiks aizritēja “Celtnieks Rīga” zīmē. Lieliska puslaika otrā daļa sniedza mājiniekiem drošu 17:11 pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā ogrēnieši guva divus vārtus pēc kārtas, taču lauzt spēles gaitu nespēja. “Celtnieks Rīga” ātri salika visu pa savām vietām un 49. minūtē pirmo reizi spēlē sasniedza plus desmit – 27:17. “Celtnieka” sniegums uzbrukumā bija neatrisināms uzdevums pretiniekiem, rīdzinieki pilnībā dominēja un galarezultātā svinēja pat graujošu uzvaru ar rezultātu 40:22.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar deviņiem vārtu guvumiem bija Artis Kurmēns, bet baltkrievu leģionārs Aleksejs Haisa šajā mačā izcēlās astoņas reizes. Ritvars Balceris uzvarā pievienoja sešus vārtu guvumus. “Ogres” rindās astoņus vārtus guva Rolands Ivanovs, kurš šajā mačā pa vārtiem meta 21 reizi. Pa pieciem vārtiem Reinim Sļusarevam un Arvim Laganovskim.