”Celtnieks Rīga” pieveic Ogri, viss izšķirsies svētdien

Rīgas čempionātā otro uzvaru divās spēlēs izcīnījusi “Celtnieks Rīga” komanda, kas šovakar savā laukumā ar 34:27 pieveica “Ogres” handbolistus. Rīdzinieki svētdien izšķirošajā spēlē tiksies ar “Tenax Dobele”, pie tam šo spēli būs iespēja vērot tiešraidē.

“Celtnieks Rīga” Rīgas čempionāta ievadā ļoti pārliecinoši apliecināja savu meistarības pārākumu pret “ASK/LSPA” komandu – 45:16. Savukārt Ogres komandai pirmajā spēlē bija sastāva problēmas viesos pret “Tenax Dobeli”, kas liedza visas spēles garumā nopietni pacīnīties ar pretinieku vienību, noslēgumā piedzīvojot sakāvi ar 20:39.

“Celtnieks Rīga” šīvakara spēlē pirmajā puslaikā joprojām turpināja demonstrēt kvalitatīvu spēli uzbrukumā, ar ko ogrēnieši nespēja tikt galā. Viena no ambiciozākajām Latvijas komandām pēc pirmā puslaika bija vadībā ar sešu vārtu handikapu – 18:12.

Otrajā spēles puslaikā laukumā bija vērojama nedaudz līdzīgāka cīņa, taču “Ogre” bija patālu no tā, lai nopietni šajā cīņā apdraudētu rīdzinieku uzvaru. Galarezultātā “Celtnieks Rīga” handbolisti svinēja drošu panākumu ar rezultātu 34:27.

Aleksejs Haisa šajā spēlē bija rezultatīvākais spēlētājs ar 11 gūtiem vārtiem, tiesa, jāatzīmē, ka septiņus no tiem baltkrievs guva no septiņu metru atzīmes. Pa pieciem vārtiem “Celtnieks Rīga” labā guva Artis Kurmēns, Artūrs Kļaviņš un Aleksandrs Pocikaiļiks. “Ogres” sastāvā ar astoņiem vārtu guvumiem izcēlās Rolands Ivanovs, bet septiņi vārti Arvim Laganovskim.

15. septembrī Rīgā jau šobrīd ilgi gaidītā cīņa starp diviem grandiem – “Celtnieks Rīga” pret “Tenax Dobele”. Šī spēle sāksies pulksten 17:00. LHF sadarbībā ar “B Sport55” piedāvās šīs spēles “Youtube” tiešraidi. Maču komentēs Anatolijs Kreipāns.