“Celtnieks Rīga” iemet 53 bumbas “ASK/LSPA” vārtos

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas turnīrā īpaši rezultatīvu sniegumu nodemonstrēja viena no čempionāta favorītēm “Celtnieks Rīga”, kas viesos ar graujošu rezultātu 53:26 pieveica “ASK/LSPA” handbolistus.

Mača sākumā pa vārtiem guva Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs un Ingus Kristiāns Jonuška (2:0), taču turpinājumā brīnumi nenotika. “ASK/LSPA” komanda netika galā ar pretinieku uzbrukumu, “Celtnieks Rīga” ātri izlīdzināja rezultātu, bet desmitajā minūtē pēc Arta Kurmēna vārtiem viesu pārsvars bija četru vārtu izteiksmē – 9:5.

Sarežģītākais “ASK/LSPA” komandai vēl bija tikai priekšā, jo “Celtnieks Rīga” aizvien pārliecinošāk ieskrējās, un apturēt šādu uzbrukumu mājiniekiem nebija iespēju. “Celtnieks Rīga” veica vairākus izrāvienus, no kuriem lielākais bija beigu daļā sešu vārtu lielumā, un pēc 30 minūtēm viena no čempionāta līderēm bija vadībā ar 24:14.

Skaidrs, ka pēc šāda puslaika intrigas spēlē vairs nebija, bija jautājums tikai, ar kādu rezultātu “Celtnieks Rīga” uzvarēs. Komandas uzbrukums bija tik iespaidīgs, ka mača otrajā daļā viesi guva vēl vairāk vārtus, visas spēles garumā “ASK/LSPA” rindās raidot 53 bumbas un izcīnot graujošu uzvaru ar 53:26.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 15 vārtiem bija Aleksejs Haisa, bet Artis Kurmēns un Roberts Freibergs maču pabeidza ar deviņiem vārtu guvumiem. “ASK/LSPA” rindās septiņus vārtus guva Rihards Kristers Ozols, savukārt pa četriem vārtiem guva Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs, Elvis Ēriks Vilsons un Ingus Kristiāns Jonuška.