”Celtnieks Rīga” Baltijas līgas ievadā zaudē Igaunijā

Šovakar jauno Baltijas līgas sezonu iesāka “Celtnieks Rīga” komanda, kas viesos Igaunijā B grupas spēlē ar 28:32 piekāpās “HC Kehra/Horizon Pulp&Paper”, ko pārstāv latviešu handbolists Uvis Strazdiņš.

“Celtnieks Rīga” mača ievadā darbojās itin veiksmīgi, pēc desmit minūtēm esot vadībā ar 5:4. Ļoti līdzīga rezultāta attīstība bija vērojama arī atlikušajā puslaika daļā, tiesa, tieši izskaņu labāk nospēlēja “Kehra”, 30 minūtes noslēdzot ar 15:13 handikapu. Otrais puslaiks aizritēja Igaunijas komandas zīmē, un galarezultātā igauņu klubs pelnīti uzvarēja ar 32:28.

Rezultatīvākie “Celtnieks Rīga” sastāvā bija Aleksejs Haisa un Artis Kurmēns, kuri abi guva pa septiņiem vārtiem. Četri vārti Rihardam Lejam, bet trīs pievienoja Aleksandrs Pocikaiļiks. “Kehra” sastāvā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās latvietis Uvis Strazdiņš, kamēr Dmitro Jankovskis bija rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem.

Baltijas līgā Latviju arī šajā sezonā pārstāvēs abas vadošās komandas – “Tenax Dobele” un “Celtnieks Rīga”. Tāpat kā iepriekš komandas ir sadalītas A un B grupās katrā sešām komandām, balstoties uz spēku samēriem. “Tenax Dobele” šosezon spērusi soli uz augšu un sezonas pirmo posmu aizvadīs A grupā, kamēr “Celtnieks Rīga” komanda cīnīsies B grupā.

A grupā līdzās “Tenax Dobele” komandai ir Minskas SKA (Baltkrievija), “Riihimaen Cocks” (Somija), “Polva Serviti” (Igaunija), “ZTR Zaporozhye” (Ukraina) un Klaipēdas “Dragunas” (Lietuva). “Celtnieks Rīga” ir vienā grupā ar jau pieminēto Igaunijas “Kehra”, kā arī “Viljandi HC” (Igaunija), Kauņas “Granitas” (Lietuva), Viļņas “VHC Šviesa” (Lietuva) un “HC Tallinn” (Igaunija).

Šovakar pulksten 16:00 pirmo spēli Baltijas līgas turnīrā uzsāk arī “Tenax Dobele” komanda, kurai viesos cīņa pret Igaunijas “Polva Serviti”.