”Celtnieks” čempionāta startā grauj Murjāņus

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas čempionātā tika aizvadīta viena spēle, un “Celtnieks Rīga” savā laukumā ar rezultātu 41:27 pieveica Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandu “MSĢ/LAT 2000”.

“Celtnieks Rīga” komanda aizvadīja lielisku spēles sākumu un sāka maču ar piecu vārtu izrāvienu – 5:0. Arī puslaika turpmākajā daļā viesi netika galā ar “Celtnieks Rīga” uzbrukumu, un pēc 30  minūtēm mājinieki bija vadībā ar 19:11.

Otrā puslaika sākumā viesi nespēja lauzt spēles gaitu, un 43. minūtē pēc Riharda Lejas vārtu guvuma “Celtnieks Rīga” pārsvars sasniedza 11 vārtus – 30:19. Pēc šāda pavērsiena viesi vairs nespēja lauzt spēles gaitu, un “Celtnieks Rīga” galarezultātā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 41:27.

Uzvarētāju sastāvā ar desmit vārtu guvumiem izcēlās Artis Kurmēns, savukārt deviņus vārtus pievienoja Aleksejs Haisa. Endijs Kušners bija rezultatīvākais “MSĢ/LAT 2000” sastāvā ar pieciem vārtu guvumiem.