Ārmane nodrošina Jēkabpils komandas uzvaru Ludzā

Šodien Latvijas handbola Virslīgā sievietēm pirmo uzvaru izcīnīja pagājušās sezonas čempione “Jēkabpils SS”, kas viesos ar 34:30 pieveica Ludzas “Latgolu”.

Jēkabpils komanda līdz šim bija aizvadījusi vienu spēli, kad savā laukumā ar 30:32 piekāpās “REIR Dobele” handbolistēm. Ludzas “Latgolam” tikmēr aiz muguras bija divas spēles – uzvara 32:22 pret “Salaspils SS” un 21:27 zaudējums pret LSPA.

Mača sākumdaļā laukumā bija ļoti līdzīga spēkošanās, un pirmo reizi kāda no komandām divu vārtu pārsvaru ieguva tikai 14. minūtē, kad izcēlās jēkabpiliete Dina Robežniece. Pēc Dinijas Purviņas un Simonas Ārmanes vārtiem “Jēkabpils SS” pārsvars sasniedza pat plus četri (9:5).

Arī puslaika turpinājumā Jēkabpils komanda demonstrēja pārliecinošu sniegumu (14:7), un tikai veiksmīga puslaika izskaņa ludzānietēm ļāva saglabāt reālas cerības pirms mača otrās daļas (14:16). 39. minūtē pēc Jutas Bindemanes vārtiem rezultāts kļuva neizšķirts (20:20), bet tad īsā laikā vienatnē spēles likteni izšķīra Ārmane, kura guva četrus vārtus pēc kārtas (24:20).

Pēc šāda pavērsiena “Latgols” atgūties vairs nespēja, un “Jēkabpils SS” izcīnīja panākumu bez nervozas galotnes – 34:30. Jēkabpils komandas sastāvā rezultatīvākā ar 12 vārtiem bija jau pieminētā Ārmane, Enijai Ančai pieci vārti, bet četrus pievienoja Anete Čeiča. Ludzānietēm pa deviņiem vārtiem guva Madara Cibuļska un Elīna Oļipova, savukārt pa četriem – Juta Bindemane un Linda Krole.