Aizraujošā cīņā Sieviešu handbola virslīgas čempionu titulu izcīna “Stopiņu NHK”

WhatsApp Image 2021-05-23 at 14.21.07

Šodien Sieviešu handbola virslīgā norisinājās izšķirošā cīņa starp sporta kluba “Latgols Ludza” un “Stopiņu NHK” komandām, lai noskaidrotu 2020./2021. gada čempiones. Pirms spēles, “Latgols” handbolistēm pārspējot Stopiņu spēlētājas, bija iespēja uzvarēt čempionātu, tomēr spēlē pārākas bija tieši vieses. Līdz ar to “Stopiņu NHK” uzvarēja spēlē ar rezultātu 24:21 un kļuva par šīs sezonas čempionēm.

Jau spēles sākumā vadībā izdevās nokļūt Stopiņu komandai – 19. minūtē pēc Kristīnes Dzenītes vārtu guvuma pat ar četru vārtu pārsvaru (7:3). Tomēr līdz puslaika beigām ludzānietes spēja glābt situāciju un nonākt līdz minimālam “Stopiņu NHK” pārsvaram (10:9).

Otrā puslaika pašā sākumā mājiniecēm izdevās rezultātu izlīdzināt (17:17) un līdz pat puslaika vidum noturēt neizšķirtu rezultātu (16:16). Tomēr spēles izskaņā viesēm atkal izdevās pārņemt vadību un 52. minūtē sasniegt trīs vārtu starpību (18:21). No šī brīža “Latgols” handbolistēm vairs neizdevās atgūties un, lai gan viņas nepieļāva rezultāta starpības palielināšanos, apspēlēt Stopiņu handbolistes viņas vairs nespēja. Līdz ar to spēle noslēdzās ar rezultātu 24:21.

Rezultatīvākās spēlētājas starp mājiniecēm bija Juta Bindemane un Žanete Kukurāne, kuras abas guva pa sešiem vārtiem, bet čempionēm rezultatīvākā spēlētāja bija Kristīne Dzenīte, kura no izdarītiem 11 metieniem astoņas reizes bija precīza.

Kopumā no 2020./2021. gada sezonas čempionēm “Stopiņu NHK” rezultatīvākā spēlētāja ir Elza Seržante, kura sezonas laikā guvusi 65 vārtus, bet “Latgols” sastāvā rezultatīvākā spēlētāja ir Madara Cibuļska, kura guvusi 54 vārtus 10 spēlēs.

Šogad Covid-19 pandēmijas ierobežojumu dēļ Sieviešu handbola virslīgas čempionāts noslēdzās uzreiz pēc regulārā turnīra izspēles, jo sezonas vidū čempionāts bija apturēts. Uzvarētājām kopumā sezonas laikā 10 spēlēs izdevās sakrāt 19 punktus, deviņas reizes uzvarot un vienā spēlē spēlējot neizšķirti.

“Latgols” handbolistēm ar septiņām uzvarām, vienu neizšķirtu un diviem zaudējumiem izdevās izcīnīt 15 punktus, bet trijnieku noslēdz jau vakar apbalvotās “Jēkabpils SS” handbolistes ar izcīnītiem astoņiem punktiem, četras reizes uzvarot, kā arī vienreiz piedzīvojot zaudējumu.