Mūsējie ārzemēs 19.02.2024 12:51

Uščins Vācijā pārspēj līderi “SC Magdeburg”, svarīgi panākumi arī citiem leģionāriem vietējos čempionātos

Uščins

Svētdien latvieša Renāra Uščina pārstāvētā “Hannover-Burgdorf” ar 28:27 (14:18) par mata tiesu apspēlēja Vācijas Bundeslīgas tabulas līdervienību “SC Magdeburg”, kurai iepriekšējā nedēļā ar 24:39 zaudēja Daiņa Krištopāna “MT Melsungen” vienība. Savas komandas svarīgo panākumu Uščins sekmēja ar divu vārtu guvumu trīs metienos. 

Savukārt dienu iepriekš Dainis Krištopāns un viņa komanda spraigā spēlē savā laukumā ar 31:26 (14:14) pieveica “Berhischer HC” vienību. Krištopāns panākumu kaldināja ar sešiem precīziem metieniem.

“MT Melsungen” ar 29 punktiem nemainīgi kopvērtējumā saglabā piekto vietu, bet “Hannover-Burgdorf” ar 23 punktiem joprojām atrodas sestajā vietā. 

Pēc Magdeburgas vienības zaudējuma Hanoveras komandai, Bundeslīgas tabulas augšgalā ar 38 punktiem atgriezusies Berlīnes “Füchse”. 

Vācijas 2. Bundeslīgā piektdien ar pārliecinošu panākumu pēc diviem zaudējumiem atguvusies Jāņa Pāvela Valkovska “HSC 2000 Coburg”, kura ar 33:25 (16:12) izbraukumā pieveica 14. pozīcijas komandu “TSV Bayer Dormagen”. 

Ar iekrātiem 25 punktiem Koburgas vienība saglabā sesto vietu. 

Vācijas 3. līgas Ziemeļrietumu reģionā zaudējums Ralfa Geislera “Team HandbALL Lippe II” spraigā cīņā pret piektās pozīcijas komandu “Wilhelmshavener HV”, kura vien pašā spēles galotnē panāca izšķirošo pārsvaru – 24:28 (13:13). Geislers šajā spēlē ar piecu vārtu guvumu bija dalīti rezultatīvākais spēlētājs starp vēl diviem komandas biedriem. 

Līdz ar zaudējumu “Team HandbALL Lippe II” kopvērtējumā nokritusies uz 14. vietu sešpadsmit komandu konkurencē.

Neveiksme arī Vācijas 3. līgas Ziemeļaustrumu reģionā spēlējošajam leģionāram Raulam Erlendam Serafimovičam. Svētdien “Stralsunder HV” savā laukumā ar 26:29 (11:15) piekāpās tabulā augstāk esošajai vienībai “TSV Anderten”. Serafimovičam šajā spēlē trīs vārtu guvums. 

Arī “Stralsunder HV” komanda šobrīd kopvērtējumā ieņem vietu zemāk kā iepriekšējā nedēļā, starp sešpadsmit komandām ierindojoties 11. vietā. 

Sestdien Spānijas 2. līgā panākums izcīnīts Jevgeņija Rogonova “Villa de Aranda” vienībai, kura izbraukuma spēlē ar 29:27 pārspēja tiešos konkurentus “Oviedo”, tādējādi kopvērtējumā pakāpjoties uz 9. vietu. Rogonovs šajā spēlē guva četrus vārtus. 

Sekmīgi spēli Novērģijas 1. līgā pret tiešajiem konkurentiem aizvadījis arī Raivis Gorbunovs un viņa pārstāvētā “Bergsoy”, svētdien savā laukumā ar 26:25 apspēlējot “Nøtterøy Håndball” komandu. Gorbunovs komandas panākumu kaldināja ar pieciem rezultatīviem metieniem. 

“Bergsoy” kopvērtējumā joprojām saglabā desmito vietu ar 19 aizvadītajās spēles nopelnītiem 17 punktiem.

Divas spēles savas jaunās komandas sastāvā iepriekšējā nedēļās aizvadījis Grieķijas augstākajā līgā spēlējošais Roberts Rancāns. Sestdien “A.C. PAOK” komanda izbraukumā ar 29:22 zaudēja vienai no līdervienībām “AEK Athens”, bet nedēļu iepriekš ar 27:24 uzvarēja tabulas apakšgala vienību “Kilkis”. Abās spēlēs Rancāns bijis rezultatīvs divas reizes, attiecīgi divos un trijos metienos.

Pēc 15 nospēlētām spēlēm “A.C. PAOK” kopvērtējumā starp 12 komandām saglabā ceturto vietu ar 19 iekrātiem punktiem.

Foto: © Jan Günther / TSV Hannover-Burgdorf

Informācijas avoti: www.liquimoly-hbl.dewww.handball.netwww.handball.no, www.rfebm.com