“Tenax” un “Celtnieks” sāks cīņu par SynotTip virslīgas zeltu

celtnieks.jpg

Jau rīt Dobelē startēs SynotTip handbola Virslīgas finālsērija, kurā savā starpā tiksies “Tenax Dobele” un “Celtnieks Rīga”. Mača sākums pulksten 17:00, un tiešraidē šo spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV.

Abas komandas šajā sezonā paspējušas tikties jau sešas reizes – četras reizes SynotTip handbola Virslīgā un vēl divas reizes Baltijas handbola līgas turnīrā. Trīs uzvaras savstarpējās spēlēs ir “Tenax Dobele” komandai, vienu panākumu izcīnījusi “Celtnieks Rīga”, bet divās tikšanās reizēs fiksēts neizšķirts rezultāts, pie tam februārī tas notika piecu dienu laikā. Pēdējā spēle bija 23. februārī Baltijas līgā, kad Dobele uzvarēja ar 32:25.

“Tenax” un “Celtnieks” komadas pēdējos gados var saukt par Latvijas handbola grandiem, jo tieši šīs komandas finālsērijā spēkosies jau piekto handbola Virslīgas sezonu pēc kārtas. Trīs reizes pēdējos četros gados uzvarējusi “Tenax Dobele”, bet reizi tas izdevies rīdziniekiem.

Pirms spēles apņēmību cīnīties par uzvaru pauda gan “Tenax Dobele” kreisās malas spēlētājs Oskars Arājs, gan “Celtnieks Rīga” vārtsargs Raitis Puriņš. Abu handbolistu komentārus pirms rītvakara spēles variet lasīt ŠEIT.

Rīt pulksten 15:00 notiks spēle arī 5. līdz 7. vietas turnīrā, spēkojoties “Vaiņodes” un “ASK/LSPA” komandām. “Vaiņodei” trīs spēlēs ir uzvara, neizšķirts un zaudējums, kas attiecīgi dod trīs punktus, bet “ASK/LSPA” ieguvusi vienu punktu par neizšķirtu pret “Vaiņodi”, tiesa, “ASK/LSPA” vienīgajai atlikušas divas spēles. Līdere ar četriem punktiem (2-1) ir “Jūrmalas sports” komanda.

Savukārt svētdien Ludzā startēs SynotTip handbola Virslīgas bronzas sērija, kur savā starpā tiksies Ludzas “Latgols” un “Ogre”. Ludzā spēle sāksies pulksten 14:00. Šo spēli tiešraidē varēs redzēt portālā Sportacentrs.com. Jāpiemin, ka gan finālsērija, gan cīņa par trešo vietu notiks līdz kādas komandas trim uzvarām.

Latvijas Handbola federācija (LHF) informē, ka Latvijas čempionāta izšķirošajās spēlēs partneru pulkam pievienojusies kompānija “MEGOGO”, kas sarūpēs īpašas dāvanas spēcīgākajām komandām.