SynotTip handbola virslīga 23.02.2022 11:59

Šovakar ,A grupas’ līderu cīņa

220

Šovakar ASK sporta zālē, plkst. 20:00, laukumā dosies abas šī brīža SynotTip handbola virslīgas A grupas līdervienības – ASK Zemessardze/LSPA un Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolisti. Līdz šim otrajā posmā ASK Zemessardze/LSPA ir aizvadījuši vienu spēli, kurā izcīnīja uzvaru pret Jūrmalas Sports – 31:23, savukārt MSĢ ir izcīnījuši divas uzvaras divās spēlēs, pieveicot gan HK Vaiņode (34:30), gan RPI-S (39:23).

ASK Zemessardze/LSPA un MSĢ šajā sezonā jau reiz spēli savā starpā aizvadījuši, tas notika šī gada sākumā un šajā spēlē pārliecinošu uzvaru izcīnīja ASK Zemessardze/LSPA komanda – 36:21. Rīdzinieku sastāvā astoņus vārtus guva Ingus Kristiāns Jonuška, savukārt MSĢ rindās rezultatīva spēle Raulam Serafimovičam, kurš guva 10 vārtus.

Arnolds Straume, MSĢ komandas treneris
“Šovakar būsim optimālajā sastāvā, daži spēlētāji vēl ir pēc slimošanas, kādam ir kāda mikrotrauma, bet spēlēt gatavi ir visi. Cīnīsimies! ASK Zemessardze/LSPA komandai ir laba aizsardzība, laba vārtsargu līnija. Mūsu uzdevumus būs šo aizsardzību uzlauzts, redzēsim, kā mums tas izdosies. Galvenais, lai komanda kopumā un katrs spēlētājs individuāla parāda savu labāko sniegumu, centīsimies sagādāt pretiniekam cīņu. Lai abām komandām šovakar veicas!”

Kristers Rihards Ozols, ASK Zemessardze/LSPA spēlētājs un treneris
“Šovakar vēl sastāvā neredzēsim Robertu Rancānu un Kasparu Kalēju, joprojām ierindā vēl nebūs arī Mārtiņš Stepuļenoks – Stukanovs, pārējie visi, kā ierasts, būs gatavi spēlei. MSĢ stiprā puse noteikti ir neatlaidība, cīņa līdz galam katrā epizodē, tas arī viņus atšķir no pārējām komandām. Pastaiga pret šādu komandu nav nevienam. Tāpat jāuzmanās no īsām, divu cilvēku sadarbībām, dien dienā trenējoties kopā, džeki uzbrukumā ļoti labi viens otru jūt un atrod labās pozīcijās. Noteikti šodien laukumā sagaidām kārtīgu cīņu no abu komandu puses.”

Spēles video tiešraide – https://www.youtube.com/c/SynotTipHandbolavirslīga