Mini handbols 20.02.2024 12:37

Sirsniņbrilles un pele Minnija: aizvadīts pirmais 2024. gada mini handbola festivāls Ulbrokā

Mini-HB_Ulbroka_16.02.24.-28

16. februārī Ulbrokas sporta kompleksā aizvadīts Latvijas Handbola federācijas rīkotais Latvijas kauss mini handbolā, 2024. gada 1. posms “Sirsniņdienas mini handbola festivāls”, kopā pulcējot 34 komandas un vairāk kā 250 dalībnieku. 

Sešās vecuma grupās kopumā izspēlētas 31 spēle starp meiteņu un zēnu komandām no Ulbrokas, Rīgas, Ogres, Ludzas, Dobeles, Salaspils, Jēkabpils, Priekules, kā arī Lietuvas pilsētas Pasvales.

Svinīgo pasākuma atklāšanas runu un uzmundrinājuma vārdus bērniem bija aicināti izteikt Latvijas Handbola federācijas padomes loceklis un bijušais Latvijas nacionālās vīriešu izlases spēlētājs Aivis Jurdžs, Ropažu novada pašvaldības Kultūras un sporta nodaļas sporta speciālists Daniels Balodis, Ulbrokas sporta kompleksa direktore Gunta Aizporiete un sporta darba organizators Edijs Bērziņš.

Brīvajā laikā radošajā darbnīcā bērni darināja skaistas apsveikuma kartiņas saviem mīļajiem un tuvākajiem Valentīndienas svētkos, kā arī kopīgi rakstīja mīlestības vēstules. Svētku noskaņu radīt palīgā bija aicināta pele Minnija.

Pasākums norisinājās ar Latvijas Handbola federācijas sadarbības partneru Ropažu novada pašvaldība, Ulbrokas sporta komplekss, Latvijas izglītības un zinātnes ministrija, Eiropas Handbola federācija, Latvijas Sporta federāciju padome, “Sporta Punkts”, SIA “Snacks and more” un Rīgas Dzirnavnieks atbalstu.

Foto: Santa Zariņa / Latvijas Handbola federācija