1. līga Sacensības 27.04.2019 21:00

Rīt Ludzā tiks noskaidrota 1. Līgas čempione

1liga.jpg

Rīt Ludzā notiks izšķirošās spēles Latvijas handbola 1. līgas čempionātā. Par zeltu finālā cīnīsies Ludzas “Latgols juniori” un “Jūrmalas sports-2”, savukārt bronzas spēlē paredzēta cīņa starp “Skrīveri/Aizkraukle” un “ONSC/HK Ogre”.

“Jūrmalas sports-2” komanda regulāro sezonu noslēdza tikai piektajā vietā, 14 spēlēs izcīnot piecas uzvaras, divreiz cīnoties neizšķirti un piedzīvojot septiņus zaudējumus. Izslēgšanas spēļu turnīra ceturtdaļfinālā Jūrmalas vienība smagā spēlē ar 25:24 pieveica “Ulbrokas SK”, bet pusfinālā ar 33:18 sagrāva regulārās sezonas spēcīgāko komandu “Skrīveri/Aizkraukle”.

“Latgols juniori” visas sezonas gaitā demonstrēja tādu sniegumu, lai komanda tiktu uzskatīta par vienu no čempionāta favorītēm. Regulārajā sezonā 14 spēlēs ludzāniešiem desmit uzvaras, četri zaudējumi un otrā vieta turnīra tabulā. Pateicoties otrajai vietai tabulā, “Latgols juniori” izlaida pirmo “play-off” kārtu, bet pusfinālā itin pārliecinoši ar 38:32 pieveica “ONSC/HK Ogre”.

Savstarpējās spēlēs abas komandas dalījušas uzvaras uz pusēm – 32:22 Ludzas komandas uzvara Kauguros, 27:24 “Jūrmalas sports-2” panākums Ludzā. Finālspēles sākums paredzēts pulksten 20:00. Jāpiemin, ka tiešraidē šo spēli varēsiet vērot gan portālā Sportacentrs.com, gan Sportacentrs.com TV kanālā.

Pirms tam, pulksten 17:30, Ludzā notiks arī cīņa par bronzas medaļām, savā starpā tiekoties “Skrīveri/Aizkraukle” un “ONSC/HK Ogre” komandām. Regulārajā sezonā “Skrīveri/Aizkraukle” uzvarēja abās savstarpējās spēlēs 32:27 savā laukumā un 36:24 pretinieku laukumā.

Latvijas Handbola federācija (LHF) informē, ka Latvijas čempionāta izšķirošajās spēlēs partneru pulkam pievienojusies kompānija “MEGOGO”, kas sarūpēs īpašas dāvanas spēcīgākajām komandām.

Foto: SK Latgols