Mūsējie ārzemēs 07.03.2022 13:26

Ralfs Geislers iekļauts Vācijas 3. līgas komandas sastāvā

ralfs

Ralfs Geislers pievienojies diviem saviem jaunatnes komandas biedriem – Jonasam Veisam (Jonas Weiss) un Maksam Holšteinam (Max Hollstein), iegūstot iespēju tālāk attīstīties Vācijas 3. līgas komandā – Team HandbALL Lippe II no Lemgo. Kreisās malas spēlētājs ir parakstījis viena gada līgumu. Šobrīd Vācijas 3. līgas B sērijā komanda ieņem 7. vietu, saglabājot iespēju iekļūt labāko sešiniekā un arī nākamsezon spēlēt Vācijas 3. līgā. TBV Lemgo Lippe sistēmā ir arī Vācijas Bundeslīgsas komanda, kura šobrīd kopvērtējumā ieņem 9. vietu 18 komandu konkurencē.

Ralfs Geislers Lemgo spēlē kopš 2019./2020. gada sezonas. Geislers nāk no īstas handbola ģimenes. Gan viņa vecāki, gan brālis ir aizrāvušies ar handbolu. Lemgo piemin un novērtē arī Ralfa uzaicinājumu aizvadītājā vasarā pārstāvēt Latvijas U19 vīriešu izlasi. “To, ka Ralfam Geiserlam ir liels potenciāls, liecina arī viņa uzaicinājums uz junioru izlasi savā dzimtenē – Latvijā.” Geislers izlasē debitēja 2021. gada augustā pret Rumānijas izlasi.

Izmantotie resursi – https://www.team-all.de/news/detail/News/ralfs-geislers-komplettiert-das-nachwuchs-trio-aus-der-a-jugend/