Pludmales handbols Sacensības 03.07.2020 23:25

Publicēts “Olaines Dīvu Kausa” nolikums

1593807900.jpg

Latvijas Handbola federācija (LHF) publicē "Olaines Dīvu Kausa" nolikumu un pieteikuma anketu. Turnīrs Olaines 2. vidusskolas stadionā risināsies 18. jūlijā.

NOLIKUMS

PIETEIKUMS

Pludmales handbola turnīru  organizē “Olaines Dīvas” komandas dalībnieces sadarbībā ar Olaines sporta centru un Latvijas Handbola federāciju. Sacensību rīkotāji nodrošina pludmales handbola spēļu  laukumu, spēļu bumbas, spēļu sekretariātu, spēles laukuma tiesnešus, medicīnas darbinieku, saulaino vai lietaino laiku, kā arī atbild par sabiedriskās kārtības nodrošināšanu Olaines 2. Vidusskolas stadionā.

Turnīrā var piedalīties jebkurā līmeņa sieviešu un vīriešu komandas, kuras iesūtījušas komandu pieteikumus uz e-pastu strauta@gmail.com un iemaksājušas dalību maksu. Piedalīšanās ir paredzēta ne vairāk kā 16 vīriešu komandām (ne jaunākiem par 16 gadiem) un 12 sieviešu komandām (ne jaunākām par 14 gadiem). Gadījumā, ja tiks saņemts vairāk pieteikumu, dalība tiks noteikta pieteikumu saņemšanas hronoloģiskā secībā. Komandas sastāvā jābūt vismaz 6 spēlētājiem. Maksimālais spēlētāju skaits komandā ir 8. Spēlētājiem jābūt vienādām spēļu formām ar numuriem.