Politera un Lejas komentāri pirms SynotTip virslīgas finālspēles

finals.jpg

Latvijas Handbola federācija (LHF) Jūsu uzmanībai piedāvā Egila Politera (“Tenax Dobele”) un Riharda Lejas (“Celtnieks Rīga”) komentārus pirms svētdien Rīgā paredzētās SynotTip handbola Virslīgas finālsērijas otrās spēles.

Egils Politers, “Tenax Dobele”: “Pirmajā mačā uzvaras pamatā, kā jau treneris minēja, bija ieguldītais darbs treniņos, gatavojoties viņu spēlei uzbrukumā un aizsardzībā. Viss, kam gatavojāmies, izdevās, tāpēc arī beigās bija attiecīgs rezultāts. Finālsērijā katra uzvara ir būtiska, it īpaši mājas spēle. Patīkami, ka uzvarējām pirmo spēli, bet tā ir tikai viena spēle, tāpēc turāmies pie zemes un turpinām gatavoties nākamajai spēlei.

Šobrīd mēģinām nedomāt par veselības likstām komandā, jo gluži vienkārši tāds ir sports. Sezona ir bijusi gara, bet arī pretinieki ir tieši tādā pašā situācijā, tāpēc traumas pieder pie lietas. Laukumā dosies tie, kas ir gatavi cīņai. Spēles izbraukumā vienmēr ir grūtākas, bet uzskatu, ka izslēgšanas spēlēs visu izšķir raksturs, tāpēc nav svarīgi, kur spēlē – savā laukumā vai viesos.”

Rihards Leja, “Celtnieks Rīga”: “Pirmā zaudejuma galvenie iemesli – neveiksmīga spēle aizsardzībā. Ļāvām Dobelei darīt to, kam viņi bija sagatavojušies. Bija vairākas rupjas kļūdas aizsardzībā, kuras sistemātiski pieļāvām, un nespējām nospēlēt tik pragmatiski, cik nepieciešams. Turklāt “Tenax Dobele” līnijas spēlētaji izdarīja lielisku darbu!

Komanda ir gatava uzvarēt gan nākamajā spēlē, gan visā sērijā. Savādāk nav vērts nemaz iet laukumā! Treninos slīpējam mūsu stiprās puses un strādājam, lai mazinātu vājās puses. Pats esmu pilnībā izveselojies no elkoņa savainojuma, un pēc 3 mēnešu pauzes esmu izsalcis pēc handbola. Rīgā paredzu, ka spēle nebūs tik rezultatīva kā pirmā, taču tikpat emocijām bagāta kā cīņa Dobelē.”

Jāatgādina, ka sērijas pirmā spēle notika 27. aprīlī Dobelē, kur vietējā komanda izcīnīja panākumu ar 34:31. 5. maijā Rīgā spēles sākums paredzēts pulksten 19:30. Šī sērija ritēs līdz kādas komandas trim uzvarām.

Latvijas Handbola federācija (LHF) informē, ka Latvijas čempionāta izšķirošajās spēlēs partneru pulkam pievienojusies kompānija “MEGOGO”, kas sarūpēs īpašas dāvanas spēcīgākajām komandām.