SynotTip handbola virslīga 15.05.2022 18:03

PIRMIE FINĀLISTI – ZRHK TENAX DOBELE

juz.v1

Šovakar, kā pirmie, SynotTip handbola virslīgas finālā iekļuva ZRHK Tenax Dobele handbolisti, kuri pusfināla otrajā spēlē ar rezultātu 47:23 pieveica Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolistus. Pirmajā sērijas spēlē ZRHK Tenax Dobele izcīnīja uzvaru ar rezultātu – 36:26. Kopumā pusfināla sērijā, uzvarot ar rezultātu 2:0. MSĢ handbolistiem gan nekas vēl nav beidzies, jo jāturpina cīņa par bronzas medaļām, šajā duelī viņu pretinieki būs ASK Zemessardze/LSPA un HK Ogre/Hydrox pusfināla pāra zaudētāji. Šajā sērijā ar 1:0 vadībā ir ASK/LSPA komanda. Otro savstarpējo spēli komandas aizvadīs rīt, plkst., 20:00 ASK sporta zālē.

MSĢ – ZRHK Tenax Dobele         21:47 (13:24)

Arnolds Straume, MSĢ komandas treneris
“Pirmkārt, apsveicu ZRHK Tenax Dobele ar iekļūšanu finālā, viņi savu darbu padarīja. Kas attiecas uz Murjāņu sporta ģimnāziju, esmu ļoti apmierināts ar pirmās spēles sniegumu, jā, rezultāts bija mīnus desmit, bet mēs parādījām, ka var cīnīties arī pret spēcīgu vīriešu komandu. Šodien mums pietrūka enerģijas, patiesībā pietrūka daudz kas. No puišiem, kuri vēl ir jaunieši, man ir grūti un es nevaru prasīt, lai viņi īsā laika posmā nospēlētu divas līdzvērtīgas spēles. Ir pilnīgi normāli, ka otrajā spēlē mums pietrūka enerģijas, spēka, pieredzes. Katrā ziņā komandā pēc šīm spēlēm nav negatīvu emociju, mums ir jāturpina attīstīties un pilnveidoties gan individuāli, gan kā komandai. Laiks mums vēl ir, esam uz pareizā ceļa. Un, protams, cīnīsimies par bronzas medaļām vēl atlikušajās spēlēs.”

Antons Šuleiko, ZRHK Tenax Dobele spēlētājs
“Kopumā mums gāja labi, pirmā spēle gan nebija pati kvalitatīvākā un veiksmīgākā, tādēļ protams, ka ir, pie kā līdz fināliem piestrādāt. Varam to, protams, novelt uz to, ka tā bija darba dienas spēlēs un visi, bijām pēc darba dienas, bet vai, tas daudz ko mainītu? Uz otro spēli izpildījām savu mājasdarbu – izpētījām savas aizsardzības kļūdas. Šodien noteikti bijām gatavāki un uz metieniem gājām ar lielāku pārliecību.” Runājot par fināla pretiniekiem, Antons nosaka: “Nav tā, ka gaidām kādu noteiktu pretinieku, būsim gatavi spēlēt vienalga pret kuru komandu. Šajā nedēļa uzzināsim savus pretiniekus un, tad jau arī varēsim gatavoties specifiski kādai komandai.”


MSĢ –
Serafimovičs 6, Šnespts 3, Bors 2, Kazlovskis 2, Jonass 2, Vidovskis 2, Liepiņš 1, Kalniņš 1, Rogonovs 1, Vilsons 1
ZRHK Tenax Dobele –
Šuleiko 8, Ērmanis 6, Pančenko 5, Juzups 5, Kreicbergs 4, Politers 4, Arājs 4, Miķelsons 3, Bisenieks 3, Plūme 1, Krūmiņš 1, Pavļenko 1